Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek úgy is önbizalomhiányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy is önbizalomhiányos úgy is, hogy közben szépnek látom magam?

Figyelt kérdés
Ha belenézek a tükörbe, tetszik, amit látok, mégis, ha valaki más mondja, hogy milyen jól nézek ki, szép vagyok, nem hiszem el neki. Kapcsolatot sem tudok kialakítani emiatt, mert félek, hogy nem leszek elég jó. Tudom, ez így elég ellentmondásosan hangzik, én sem igazán értem.
2013. jún. 7. 22:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jaj, véletlenül kétszer írtam bele az "úgy is"-t :D
2013. jún. 7. 22:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor is szépnek látod magad, amikor emberek között vagy?
2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát, változó, amikor ki vagyok sminkelve, meg van csinálva a hajam, akkor igen, amúgy akkor nem igazán.
2013. jún. 7. 22:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel, magamnak tetszek, de amikor például egy srác azt mondja milyen szép vagyok, nem hiszem el neki, mert nem tudom, egyszerűen igen, félek, hogy nem leszek elég jó. Nem is tudom, hogy ezt hogy lehet megfogalmazni.
2013. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehát úgy érzed, csak akkor vagy szép, ha változtatsz magadon (sminkelés). Valószínüleg van pár negatív emléked, ami nem a külsődhöz kapcsolódik, de azzal szeretnéd kompenzálni.
2013. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Kérdező és melyik városban élsz?
2013. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
18 és Békés megyében.
2013. jún. 7. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
én is teljesen ilyen vagyok. szóval igen, van ilyen, de jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen.:P 20/L
2013. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.


Nekem is vannak olyan napok, amikor rondának érzem magamnak. Szépnek soha, de elfogadhatónak igen, és az azért más, mint a ronda.


17/L

2013. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha egy csóró hülye vagy aki nem ért semmihez a szépséged nem fog elég önbizalmat adni, nehogy azt hidd :DD
2013. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!