Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fájt az első, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájt az első, akkor még a második is fog? Tanácsokat várok ezekkel kapcs.

Figyelt kérdés

Tegnap előtt volt az első alkalom, és hát nem sikerült, először alig ment be, aztán meg kb 5-6 cm, de nem engedtem tovább, mert nagyon-de nagyon fájt. Második alkalomkor mire figyeljek jobban? Sikosítót nem tudunk beszerezni holnapig vagy holnaputánig, van e valami helyettesítője? Vagy ha rendesen benedvesedek az elég lesz?

Hogyan lehet a legjobb? Tanácsokat várok, hogy a második sokkal jobb lehessen, mert úgy érzem erre mind a ketten rágörcsöltünk,és elsiettük.


2013. jún. 9. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően ne görcsölj rá. A nyál megteszi síkosító helyett, de sztem a pasid igen amatőr, ha már síkosító kell neki egy szimpla vaginális közösüléshez. Ő is szűz? Ezt ésszel, lassan kell csinálni. Na, hajrá;)
2013. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalat alapján várjatok, amíg tudtok síkosítót szerezni, nem kell minden nap csinálni, főleg szüzességvesztés után, az csak egy seb. nem ígérem, hogy nem fog fájni, mert ezt én nem tudom megmondani, ez személyfüggő. ha rágörcsöltök, nem jó. tényleg várjatok a síkosítóig, hosszú előjáték, finom, óvatos, lassú behatolás, ha nem jó, próbáljátok más pózban (kutyapózt ajánlom, nekem abban nem fájt először, próba szerencse, lehet, hogy nektek is beválik), ha sehogy sem jó, akkor fejezzétek be máshogy, és majd kicsit később próbálkozzatok újra.
2013. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen, ő is szűz(volt), ezért féltünk mindketten....remélem akkor a következő jobb lesz, hátha másképp állunk hozzá.

2013. jún. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!