Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi a baja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi a baja az embereknek a homoszexuálisokkal?

Figyelt kérdés

Ma volt egy riport arról, hogy Franciaországban engedélyezték a melegek házasságát és erre hatalmas tüntetések indultak. Persze anyámék a neokonzervatívok is egyből mindennek lemondták a melegeket. Kérdezem, hogy valaha ártott-e nekik bármelyik. Persze még meleggel se találkoztak, de azért elítélik őket.


Gondolom, főleg Magyarországon, sok ember gondolkodik hasonló képen. És nem értem, hogy miért, mert a többség még nem is beszélt egyetlen egy homoszexuálissal sem. Csak azért gyűlölködnek, mert mások, mint a többség.

Szerintem joguk van a melegeknek is, ahhoz, hogy jogilag is legitimálják a kapcsolatukat és gyermeket fogadjanak örökbe. Avval, hogy a homofób csoportok ilyen megmozdulásokat szerveznek sokkal inkább degradálják a házasság intézményét, mert megkérdőjelezik azt, hogy a kapcsolatnak az alapja a két fél elkötelezettsége és egymás iránt érzet szeretete lenne. Az ilyesmi azt mutatja csak, hogy a házasság és a család más célt nem szolgál, mint az életképes utódok reprodukálása és esetleges pénzügyi előnyök elérése.

Én ezt gondolom. Magyarázza már el nekem, hogy másokat olyasmiért megvetni miért kell, ami semmilyen formában nem befolyásolja az illető életét.



2013. jún. 9. 16:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Feltűnési viszketettségük van. B.uzifesztivál/felvonulás stb...
2013. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
A homoszexualitás természetellenes. Remélem ezzel mindent elmondtam. A páwákat is utáljuk.
2013. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

meleg/fartúró= evolúciós zsákutca


ennyi a válaszom

2013. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a házassággal nincs gondom, legyenek együtt, ha nekik így jó, és szeretik egymást. De a gyerek azért hagy tudja már megkülönböztetni az anyját, meg az apját, már első ránézésre is...
2013. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az élővilágban sok példát látunk a homoszexualitásra, de attól még a többség számára, mint számomra is, undorító már maga a gondolat. Ez nem jelenti azt, hogy elítélem őket, amíg nem látom, tőlem házasodhatnak, gyereket nevelhetnek. Csak a nyilvánosság előtt ne falják egymást. (Ezt a heterokra is értem...)

Ennyi erővel kérdezhetted volna azt, hogy miért utálják a feketéket, a zsidókat, a nőket, satöbbi.

2013. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
nekem az a bajom hogy természet ellenes, nem véletlen hogy a gyerekhez férfi és nő kell nem férfi és férfi vagy nő és nő
2013. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

1. Alapból nem ítélem el a melegeket...

2. ...viszont találkoztam már olyannal, aki 3 percenként valami b.uzi viccet sütött el, amitől kissé hányingerem lett és a tenyerem is elkezdett viszketni és most akkor még szót sem ejtettem a melegfelvonulásról, amiről nagyon jól tudják a résztvevők is, hogy semmi másra nem jó, csak balhé a szélsőjobbnak. Hetero büszkeség napja miért nincs? Mert nincs rá szükség. Ha ők magukat is nyomorultnak érzik másságuk miatt és ezért felvonulásokat rendeznek én azon nem tudok segíteni.

3. A melegházassággal mint megnevezéssel is bajom van. A házasság az amikor egy férfi és egy nő összeköti az életét. Nem férfi és férfi és nem is nő meg nő. Nevezzék máshogy, aztán felőlem csinálják.

4. Ne fogadhassanak örökbe gyereket. Szegény gyerekük a lehető legtoleránsabb társadalomban is minimum általános iskola végéig nap mint nap sz.rrá lenne alázva a társai által. Ha ők felvállalják azt hogy melegek, akkor a következményét is vállalják, mégpedig azt, hogy az ánuszt nem arra találták ki, hogy gyereket nemzenek vele.

5. Az ilyen melegházasságos badarságokkal fogunk eljutni mi is addig, mint a hollandok, ahol már a pedofil kapcsolatok legalitásáért küzdő párt van. Aztán jönnek a nekrofilok, a zoofilok, meg a heroint legalizálni akaró csoportok. Valahol meg kell húzni a határt.

2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a meleg férfiakkal, sőt minél több van belőlük, annál jobb... Csökkentik a konkurenciát... :)
2013. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs velük bajom. Nem mind olyan,hogy felvonulásra jár.
2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Egyébként azt is fel akartam hozni, hogy bizonyos etnikai kisebbségeket miért nem szeretnek, de akkor túl sokat írtam volna, amit nem olvas el mindenki.

Egy csomó gyerek van, akit állami gondozásba adnak és feltehetőleg nem fogadná örökbe senki. Rájuk mi vár? Egy szeretet mentes környezet és egy szörnyű jövő. Azt hiszem joga van annak a gyermeknek is egy szerető családra, ha már a valódi szülei csak legyártani tudták és felnevelni már nem.

A meleg felvonulást én is feleslegesnek érzem. Max. abban lehet szerepe, hogy mutassa, hogy elfogadják magukat. De ez Magyarországon mindig a fordítottját érik el. Más országokban ,pl. Hollandiában, ez nem okoz gondot. Talán azért, mert más üzenetet is hordoz: nézzétek, mi a melegek elfogadjuk a másságot és erről példát lehet venni, hogy mi is elfogadjuk, hogy ha esetleg kicsik, kövérek és butácskák vagyunk. Csak egy buli.

Plusz, tény, hogy sok hetero kicsit eltúlozza az utcán mondjuk az egymás iránt érzet vonzalom kifejezését. Nagyon tud zavarni, ha valaki majdnem közösül mellettem a zsúfolt buszon.

2013. jún. 9. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!