Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne kezelnem az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kezelnem az ilyen anyagi ügyeket, hogy ne járjak így többször?

Figyelt kérdés

Barátom elhívott egy kiállításra, amire mondtam, hogy én nem tudom elmenni, mert nincs rá anyagi keretem (jó néhány ezer ft-os a jegy). elkezdett erősködni, hogy ő fizeti, csak menjek vele. Végül megállapodtunk, hogy majd visszaadom neki ha lesz pénzem, mert ami van, az másra kell (ezt ő is tudja). Ebből az lett, hogy a kiállítás előtti napon elmentünk nasit venni, amit vállaltam, hogy én fizetek, mivel nem szoktunk többet költeni pár száz ft-nál. Gondoltam ennyit igazán megtehetek. Nos, ebből a vásárlásból lett egy kb 2500 ft-os nasiás, plusz így is megkért, hogy 2500-al száljak be a kiállítás jegyébe. Így anyagilag "rosszabbul jártam", mintha fizettem volna a saját magam belépőjét, és nem foglalkoztam volna a nasival...

Én nem várom tőle, hogy költsön rám, nem arról van szó. De most olyan helyzetben vagyok, hogy elkezdtem dolgozni (eddig tanultam), csak 1 hónap múlva kapok fizetést, de közben albérletre kell gyűjtenem, minden fillér számít... Velem ellentétben neki nincsenek ilyen költségei, ő csak a "luxusra" kell költsön.

Hogy kerüljem ki az ilyen kellemetlen helyzeteket??


2013. jún. 9. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
válassz olyan pasit, akivel ezeket meg lehet beszélni...
2013. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kéne beszélned vele ezt az egészet. :)
2013. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy melyikünk mire tud költeni, de aztán mégsem úgy lett... Már beszéltünk párszor hasonló dolgokról, így kellemetlen bolygatni
2013. jún. 9. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármennyire is kellemetlen bolygatni,ülj le vele és szemtől szembe mondd el neki mi a problémád,és találjatok rá megoldást közösen.Szerintem menni fog :)
2013. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2013. jún. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!