Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve meghallg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lenne kedve meghallgatni a panaszom és tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit csináljak jelen helyzetben...


18/L



2013. jún. 9. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mesélj
2013. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Persze, jöhet

Ha tudok segítek


25/f

2013. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
jöhet :)
2013. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Rolux19 válasza:
Mesélj :D
2013. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan, majd kiderül hogy tudok-e valami értelmeset írni.
2013. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szóval az a gond, hogy tegnap "összevesztem" kicsit azzal, akivel lassan 2 hónapja ismerkedem és eddig nagyon jól mennek a dolgok.


Abból indult a vita, hogy nem akart nekem elmondani valamit, ami őt bántja, zavarja és köze van a mi kettőnk kapcsolatához. Egy kicsit sikerült kihúznom belőle, de nem akarta kifejteni. Egy órán át próbáltam kedvesen, odafigyelően kiszedni belőle, de csak nem sikerült, pedig csak segíteni szerettem volna megoldani, bármi is az...


A beszélgetés végén kicsit feldúltan távoztunk mindketten, ma pedig nem jött, gondolom emiatt... Kezdem úgy érezni, hogy bocsánatot kéne kérnem tőle azért, amiért annyira erőszakoskodtam azzal, hogy mondja el mi a gond... De lehet, hogy ezzel csak "behódolnék", hiszen én nem akartam rosszat, csak nem szeretném, ha magába fojtaná a gondokat...


Most lehet mégis én hibáztam nagyobbat azzal, hogy ennyire erőltettem? Gondolkodom, hogy írjak neki egy SMS-t, hogy sajnálom... de nem tudom :/


Valószínűleg holnap beszélünk este legközelebb egyébként...

2013. jún. 9. 23:20
 7/21 anonim ***** válasza:

ha amúgy is beszéltek, akkor szerintem várd meg a holnapot.

akkor majd meglátod, hogy hogy reagálj.

szerintem mindketten elég hülyén viselkedtetek.

tehát nem csak a te hibád, hanem az övé is, hogy rosszul alakult a helyzet.

2013. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy lehet holnap se fog jönni, mert vagy azt hiszi, hogy nagyon haragszom vagy pedig ő haragszik... De én túlzásba vittem a "megsértődést" és igazából nem haragszom rá, csak szomorú voltam, amiért nem akarta elmondani.
2013. jún. 9. 23:30
 9/21 anonim ***** válasza:

hát ha holnap nem jön, akkor hívjad fel vagy valami.

ne hagyd, hogy elmérgesedjen a helyzet.

csak nyugodt legyél, mikor beszéltek.

valahol olvastam egy olyan jót.

hogy olyan hangulatban kezdj beszélni a férfival, amilyenben őt is szeretnéd látni.

tehát legyél nyugodt és kedves.

2013. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha nem jön, beszélned kell a fejével, lehet telefon, de intézz el egy személyes találkozást vele. Ha a telefon az egyetlen megoldás, először csak kérdezz tőle valami normális átlagos kérdést (merre vagy?), ne támadd le egyből a kérdéseiddel. Ha hallod a hangján azt a jellegzetes sértődött hangnemet, először bizonyosodj meg róla, hogy milyen állapotban van. Pl ha ingerült ne kérj bocsánatott csak beszélgess vele, ha nyugodt a hangja akkor kérj tőle bocsánatot, mert akkor nem kapja fel a vizet ezen. Sok sikert pajti
2013. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!