Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek szexuális élménye a tornadresszel kapcsolatban? Fiúk, akik tornadresszes csajokkal voltak? Lányok, akik szerettek dresszt viselni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 17:48
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
45%
atesssék????
2013. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annak idején a tesiórák nagy élményt jelentettek ebből a szempontból. a strand mellett az egyetlen hely, ahol ilyen lengébb öltözetben voltak a lányok. nagyon izgi volt számomra. főleg mikor tornáztak is benne a lányok, szép mozdulatok, pózok, stb.
2013. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit bevág a tökömnél,de amúgy jó.:D
2013. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rajtam tornadressz utoljára alsós koromban volt, akkor pedig még nem igazán foglalkoztam a szexualitással.
2013. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én úgy utáltam, mert mindig kint volt belőle a bugyim.:S de szerencsére kb hatodiktól már húzhattunk rá gatyát.:P
2013. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szertornáztam 20 éves koromig így hozzászoktam:)

Persze most 22 évesen van hogy felveszem a dresszeimet főleg a hosszú ujjúakat mert imádom, jól szellőzik mégsem vagyok meztelen, és az udvaron kellemesen simogat benne a nap, meg amikor elmegyek futni akkor is az van rajtam mert kellemesen hűsít és nem fülledek bele.

A párom is imádja a dresszes lányokat, volt már amikor megkért hogy vegyem fel az egyik dresszem amikor szexelünk, akkor tudtam hogy vannak ilyen fétisű férfiak akik képesek felvenni ezt a ruhát, mert 16 éves koromtól sokan jártak be nézni hozzánk versenyekre meg edzésekre és kaptam pár ajánlatot az akkor velem egykorúakkal, de leráztam őket.

A párom nem hordja a dresszt egyszer volt rajta be is vallotta de az neki már nem izgató ő nézni szereti benne a lányokat, nem magán viselni. Volt amikor ráadtam az egyik dresszem ami rám akkor kicsit nagyobb volt, 10 perc után le is húzta magáról. Ő csak nézni szereti és nem viselni:)

2013. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

" Még annak idején a tesiórák nagy élményt jelentettek ebből a szempontból. a strand mellett az egyetlen hely, ahol ilyen lengébb öltözetben voltak a lányok. nagyon izgi volt számomra. főleg mikor tornáztak is benne a lányok, szép mozdulatok, pózok, stb."


Nekem is uyganez az élmény!!! :)

2013. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Volt 2 is :P

Az egyik áramszünet alatt egy sportcsarnokban. Vak sötét volt. Hogy hol kell félrehúzni, azt könnyen kitapogattam. A keményebb dolog, hogy a többiek ott voltak pár méterre, szóval nagyon csendben kellett maradni :D

A másikon volt még harisnya és balettcipő és egyedül voltunk a balett teremben. Azt a harisnyát elvileg arra találták ki, hogy a wc ügyet kényelmesen elvégezhesse a csajszi, de nekünk sokkal jobb dolgot könnyített meg. :D Sosem felejtem el, hogy közben a tükrökben láttam, mit művelek vele...

2013. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, imádom.
2014. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!