Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ebből kikerülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből kikerülni?

Figyelt kérdés
Szarul érzem magam. Nem fog menni a csajozás ameddig, egy lehangolt valaki vagyok. Ha lenne csajom akkor jó kedvem is lenne, de mivel nincs szar kedvem van. Így meg ugyebár nem tudok becsajozni...
2013. jún. 9. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

sportolj minden nap.

hidd el, máshogy fogod látni a világot.

a sporttól elmúlik a depresszió.

miket eszel/iszol egyébként?

a kóla, energiaitalok, az egészségtelen táplálkozás is hangulatzavarokat okoz.

2013. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is valahogy így vagyok vele
2013. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sportolok. Már elég régóta.

Nem eszek sokat. A szarok felét már beszedtem, hogy legyen étvágyam, de kb. semmi.

Most csak próbálok minden nap eleget enni.

Nem nagyon eszek szemetet (kóla hamburger). Nem is van rá nagyon pénzem.

2013. jún. 9. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

de hát mi a bajod, miért vagy szomorú?

próbáld meglátni a szépet a környezetedben.

minden nap örülj, hogy van hol aludnod, van mit enned.

figyelj oda a természetre, örülj, hogy süt a nap, hogy csiripelnek a madarak.

kezdj el odafigyelni a szépségre, ami körülvesz, keresd a szép dolgokat. akkor is, ha kicsit erőltetni kell. próbálj meg a jó dolgokra koncentrálni.

ha van olyan tevékenység a sport mellett, amit szeretsz csinálni, akkor mélyülj el abban is. mosolyogj az emberekre. ha visszamosolyog egy idegen, az nagyon jól tud esni.

2013. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon negatív vagyok.

Mindig az a bajom, hogy amit eltervezek azt kb. soha nem tudom megcsinálni. Nem nehéz, alap dolgokról van szó. Pl: tanulnom kell, rendet akarok rakni a szobámban, elmennék valamiért a boltba.

Gyakran van, hogy ez az egész összetorlódik 1 napra. Akkor meg hulla fáradt vagyok és arra jövök rá, hogy hány napot pazaroltam el ha ez mind egy nap alatt sikerült.


A negatívra meg egy példa: Süt a nap, jó meleg van, majd jön egy kellemes kis eső.-

Normál ember azt mondja: jajj de jó idő van, milyen jó, hogy süt a nap, majd milyen jó hogy kicsit esik, nincs meleg.

ÉN: A rohadt nap kiégeti a szemem, baromi meleg van, aztán meg a tetves eső miatt most el is ázok. :(

2013. jún. 10. 00:15
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor erőltesd egy kicsit, hogy más gondolataid támadjanak.

sajnos én is menekülök az olyan emberektől, akik mindenben a rosszat látják meg (nőktől, férfiaktól egyaránt). ezért nem csoda, ha a lányok nem tapadnak rád.

ha rosszak a gondolataid, akkor legalább ne mondd ki őket.

vagy erőltesd meg magad, és mondd ki az ellenkezőjét.

amit az eltervezésről írtál, hát azt megértem. én is ilyen vagyok, és az emberek 98%-a még ilyen. a maradék szerencsés 2% a jól szervezett. ők irányítják a világot :D :P

2013. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!