Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy lányt elég régóta. Régebben kb minden hétvégén találkoztunk. Nagyon imádok vele lenni mert nagyon aranyos és kedves lány. Mindig jól elbeszélgetünk és megértjük egymást. Mostanában nem találkozunk már annyit,semmi sem a régi. Én mindig is nagyon szerettem,de nem mondtam még el neki mivel csak barátok vagyunk. Mivel mostanában nem beszélünk, nagyon elkezdett hiányozni,és nem tudom mit tegyek,de beleszerettem. Nagyon megköszönném a segitséget!
2013. jún. 10. 00:24
 1/8 csaszi ***** válasza:
Küld el neki ennek a kérdésnek a linkjét és írd alá azt, hogy: "Rólad van szó!!!!!!"
2013. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh az nem túl jó ötlet :/ valami más?
2013. jún. 10. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a legjobb ötlet. El kell neki mondani.
2013. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem,de nem akarom nagyon elsietni mert már régóta nem beszélünk és ujra el kéne kezdjünk barátkozni és majd csak azután
2013. jún. 10. 19:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek leirjam neki hogy mit érzek iránta? És akk ide leirom hogy mit irt vissza?
2013. jún. 12. 11:36
 6/8 anonim válasza:
Hát....Facen írj neki,hogy hiányzik,azt akarod hogy megint találkozzgassatok mint régen...
2013. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Am irtam már neki facen hogy akar e talizni mert már rég taliztunk azt ondta lehet, és amikor megkérdezném hogy mikor erre lelép
2013. júl. 19. 21:49
 8/8 A kérdező kommentje:
mondta*
2013. júl. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!