Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy még mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy még mindig azt várja, hogy lépjek? Vagy szimplán ilyen a stílusa?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve csitált az osztályunk egy ilyen játékos délutánt :D( mind1 :D nem írom körül) és akkor össze ismerkedtem egy helyes lánnyal.akkort úgy tűnt brjövök neki és ő is nekem.Utána msnen beszélgettünk,de mindig el kellett mennie meg ilyesmik és akkor mondtam,hogy hagyjuk csá...

De most évelejétől mikor köszönök neki,akkor kedvesen,mosolyogva köszön mindig vissza.

Lehet hogy csak jófejnek tart és ilyen a stílusa?

Ő most kilencedikes,én tizedikes vagyok.

Csak azért kérdezem meg,hogy ti mit gondoltok erről.

Köszi!

16f


2009. okt. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"akkor mondtam,hogy hagyjuk csá..."


hát basszus, eléggé nagy paraszt lehetsz... Ha komolyan érdekel a csaj, több ilyet ne csinálj, mert ez kiibbassszottul bunkó dolog.


Lehet, hogy nem kéne bunkónak lenni, és mondjuk elhívni randira, és akkor kiderül.



Úristen, basszus, ha a nálam 3 évvel fiatalabbak ilyenek, adok 80 évet, és kihal az emberiség..

2009. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen:Sez a "hagyjuk,csá" elég bunkó dolog...máskor lehetnél kedvesebb.
2009. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettetek. Mert mikor elkezdtem beszélgetni vele és nem volt valami gördülékeny a beszélgetésünk,ezért utána nem kezdeményeztem több beszélgetést vele. Mert én személyszerint nem szeretek úgy beszélgetni,hogy 3 percet várok egy válaszra és én faggatom.

Így értettem,nem írtam neki,hogy 'hagyjuk csá'.Ezt csaj úgy visszagondolva gondoltam.

És egyáltalán nem vagyok bunkó,ezt úgy fogtam fel mint egy visszautasítás...

Azért köszi a válaszokat.

2009. okt. 10. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu =)

Amire én rájöttem ebből kedves sorstársam: Vannak olyan lányok akikkel egyáltalán nem lehet beszélgetni msnen. Ezt jól jegyezd meg, próbálj meg suliban vagy máshol közeledni hozzá, ha van alkalom azt használd ki. Lehetöleg kerüld a konfrontációt msnen vele. Én amikor tehetem beszélgetek vele etc. De én már nem fogom törni magamat.

2009. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. okt. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!