Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimplán kedves vagy szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán kedves vagy szeretne valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, látásból ismerjük egymást( egy suliba járunk) de inkább csak neten beszélünk. Van barátnője, nekem barátom. Egyre többet mosolyog, kedvesebb velem. Nem sokára lesz egy kisebb buli és meghívott, hogy menjek. Jó buli lesz és hogy jól fogom magam érezni, azt garantálja. Nem azt mondta, hogy menjünk együtt, csak meghívott..Szerintetek?

Normális válaszokat!!

17/L, 18/F


(ja és azt mondta, hogy nem a barátnőjével megy)


2011. okt. 16. 19:28
 1/4 Hailey13 ***** válasza:

szerintem ne vedd komolynak. egyébként te szeretnéd hogy úgy közeledjen? egy kicsit úgy éreztem a szöveget olvasva. /lehet nincs igazam/

persze még bármi változhat, lehet a bulin mégjobban odateszi magát neked:D

2011. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valószínű, hogy szeretne 'valamit'. CSak az a baj, hogy ez a 'valami' nem biztos, hogy neked jó... van barátnője és meghívott egy buliba, ahova nem jön a lány. Ez nem egy boldog párkapcsolatra utal, legalábbis olyan szaga van, hogy arra készül, veled csalja meg azt a bizonyos barátnőt.

ÉS neked is van barátod. A fentiekből az jött le nekem, hogy nem nagyon ismeritek egymást.

Nem kéne elmenni arra a bulira... vagy legalábbis vigyél magaddal fiú barátokat, vagy pont a te barátodat és vigyázz vele (mármint a másik sráccal)!

2011. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lány nem igazán szereti, legalábbis nekem ez jön le. A sráccal eddig csak és kizárólag baráti kapcsolatban álltam és nem éppen úgy jött le eddig, hogy az esete vagyok. Lehet szimplán unatkozott, beszélgetni akart és ezt hozta fel témának..
2011. okt. 16. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd komolyan.Szimplán kedves.Ennyi.
2011. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!