Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a középiskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a középiskolai tanáromba, de most ballagok. Nyáron esetleg? Többi lent.

Figyelt kérdés

19 vagyok (5 éves gimi) ő pedig 30 fölött. Tudom, hogy ez soknak hangzik, de nagyon jól néz ki: hosszú vörös haj, helyes arc, formás alak, stb.. Tudom, hogy tanár és diák között ez nem lehetséges, ezért nem is tettem semmit.

Órákon persze próbáltam poénosan flörtölni (beszélgetős órákat tartott, pl társadalomismeret művtöri) és úgy láttam veszi a lapot. Meg amikor óránk volt vele, mindig kivágott pólót viselt, úgyhogy tudtam legeltetni a szemeim a puha, szeplős dekoltázsán, bár ezt mások is tették.

Még azt kell tudni, hogy nincs kapcsolata, és szívesen eljár sok helyre bulizni, fiatalosan viselkedik, közvetlen őszinte. Volt pletyka, hogy a francia lektornak megvolt, de ő mindig azt mondta, hogy csak beszélgettek.

Na és a lényeg, hogy már elballagtam, és a nyáron érdemes lenne-e megkeresnem? Nem is feltétlen komyoly kapcsolatnak, de egy nyári románc is király lenne


2013. jún. 10. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire tetszik akkor igen keresd fel! A szerelemben nem számít a kor :)
2013. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy ez soknak hangzik, de nagyon jól néz ki: hosszú vörös haj, helyes arc, formás alak, stb.. "

Ez a szövegkohézió se semmi... :D


Érdemes, érdemes... ha te annak tartod...hajrá.

2013. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá
2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugd meg!
2013. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tudtommal nem korlátoz benneteket semmi sem szóval nyomd csak neki! Szerintem, ha normálisan nézel ki, nagy esélyed van egy ilyen nőnél :D

Melyik megyében vannak ilyen tanárnők? :D

2013. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, rajta vagyok :D

veszprém megye amúgy

2013. jún. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!