Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a legjobb barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemcsak a legjobb barátom, hanem az osztálytársam is. Nagyon jó barátok vagyunk, mindig számíthatunk egymásra, rengeteg közös van bennünk.. és most azt hiszem bekövetkezett az amitől a legjobban féltem.

Szerintetek beszéljem meg vele, vagy ha nem foglalkozok ezzel elmúlhat magától ez az érzés?


(Egyébként egy 17 éves lány vagyok.)


2013. máj. 10. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki!
2013. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valld be neki :D
2013. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En ezert nem hiszek a fiu-lany baratsagban.

Amugy, honnan tudod, hogy o nem erez tobbet? Siman lehet, hogy o is szerelmes beled, csak nem meri elmondani. :)

Kuldj neki apro jeleket, hogy tetszik neked, es ha eszreveszel valamit, mondd el neki, hogy mit erzel. Hacsak nem o mondja elobb. ;)

14/L

2013. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, hát ez nagyon nehéz, én is szerelmes voltam a legjobb barátomba, aztán elmondtam neki, de Ő nem így érzett, és utána egy évembe került elfelejteni, nagyon nehéz volt, és már nem is nagyon beszélünk, és ez már nem az az igazi barátság. Mit gondolsz van bármi esély arra, hogy Ő is hasonlóképpen érez, mint te? Mert akkor mondd el neki, mert szerintem ez nagyon nehezen múlik el.
2013. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem is tudom.. Milyen jelekre gondolsz? Bocs, csak nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. máj. 10. 22:37
 6/8 dyro95 ***** válasza:

ne, ne figyelj jelekre

fiú-lány barátságnál NAGYON fontos h ha szerelmes vagy belé akkor bevalld neki.

2 opció van, vagy neki is vannak érzelmei irántad és akkor lesz egy g*ci jó kapcsolatod, vagy nincsenek, ekkor egy jó darabig alig fogtok beszélni, majd szépen ha túltetted magad a dolgon akkor megint lehettek pusz pajtik

plusz trükk, elkezdesz pasizgatni, ha elkezd féltékeny lenni akkor simán felszeded ;)

ha ez se jön be akkor meleg, vagy valaki másba szerelmes, esetleg annyira haverként tekint rád, hogy még dugó pajtid se lenne, de ez esetben megint csak felmerül a melegség kérdése :D

2013. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Direktben megbeszélni nem elegáns, egy nőnek ügyelnie kell a méltóságára. Amikor beszélsz a sráccal nézzél mélyen a szemébe, kezdj el vele beszélni egy kicsit bizalmasabb témát, esetleg közben megérintheted, és figyeld közben a testreakcióit. Azt hogy nőként vonzónak tart-e ezzel lemérheted.
2013. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd.

Nem is tudod, hogy mekkora esélyt adsz ezzel a srácnak. Megadod neki az esélyt, hogy véghezvigye a lehetetlent, és kitörjön a barátzónából.

Tedd meg érte. Érte és az összes rinyáló gyökérért, akik itt sírnak, hogyha egy lány kosarat ad nekik.

2013. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!