Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbátortalanodó fiúk (16)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbátortalanodó fiúk (16) lennének?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki több jelet is küldött, hogy tetszem neki, és a többiek is tudják. Hiába vagyok vele kedves, jókat beszélgetünk, de egy bizonyos ponttól nem megy tovább, nem hív el sehová. Barátnőm is így van az ő kiszemeltjével. Nem szeretnék kezdeményezni, mert szerintem azt a fiúnak kell, vannak már rossz tapasztalataim. Szóval lehet, hogy még idő kell nekik? (még nem volt barátnőjük, és nekünk se barátunk - szóval eléggé tapasztalatlanok vagyunk)

2013. jún. 11. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos nem volt még barátnője és fél :)
2013. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit még hogy összeszedje magát az én barátom is kicsit félős volt majd 3 hónapig kínlódtunk mire összejöttünk (az után három hónap hogy bevallotta hogy szerelmes belém) én mondtam neki hogy én is kedvelem de mivel én is elég félős vagyok így kicsit döcögősebben ment a dolog még a csókra is nekem kellett rászánnom magam mert nagyon láttam hogy ha arra várok hogy megtegye várhatok vén koromig :D
2013. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!