Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt közölni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt közölni hogy megcsaltam és másba vagyok szerelmes? Vagy csak szakítsak vele? 19/L

Figyelt kérdés
Ő fülig szerlemes belém de én már nem szeretem őt.Volt egy kis megbotlásom,vagy is nem kicsi mert már jó ideje van valakim.
2013. jún. 11. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
r-r-r-r-r-ribancriadóóóó
2013. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

úgy van hülyítsd még..-.-

és csodálkozunk mi lányok, hogy lenéznek minket..

gratulálok 19 éves létedre..

nem, hogy szakítottál volna vele utána össze jössz mással..

nem tudok erre mit mondani..

szegény srác meg azt hiszi minden rendben van, ügyes vagy(Y)


gondolj bele ha veled tennék ezt, hogyan viselnéd el ha meg tudod?..

nekem nagyon szarul esne az biztos, nem tudom neked hogyan de gondolom rosszul..

gondold bele magad a helyzetébe. :/

2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
simán szakíts vele
2013. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a "megbotlás" szó olyan aranyos :) Megbotlottál és pont beleestél a másik fiú farkába. Csak nehogy ő is megbotoljon miközben egy meztelen lány pucsít előtte.
2013. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy,én a helyedbe simán szakítanék hogy legalább ne tudja hogy egy ribanccal járt
2013. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy hasonlókat tesznek majd veled a jővőben és remélem, hogy padlót fogsz. Annyi tartás nincs benned hogy szegény srácot ne széditsd???? Hog tudzs tükörbe nézni??
2013. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. -.-' kis ribi
2013. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben (nem csaltam meg senkit ugyanis) őszintén elmondtam,mi a szitu. Aztán hagytam mindkettőt...
2013. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!