Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom 18 év után megcsalt,...

A párom 18 év után megcsalt, azt hiszem szerelmes is. Régebben én is megcsaltam, most akkor nekem is tűrnöm kell?

Figyelt kérdés
Két hetes hazugságok és lebukás után most végleg kiderült az igazság.Munkatársával jött össze,bár ő váltig állítja,hogy nem feküdt le vele.Szerintem szerelmes lehet a nőbe,naponta sms,telefon,stb...És hát olyan sms-t olvastam el,hogy szereti,kívánja őt!Még az elején,amikor rájöttem erre,kértem őt,hogy ne hazudjon,sok mindent megértek és elfogadok de a hazugságot nem!Mondtam neki,hogy mindenkivel előfordulhat,hogy félrelép és mivel nekem a hazugság nagyobb bűn,mondja el őszíntén mit érez a nő iránt,mit akar a továbbiakban.Kértem,hogy ne játsszon ki a hátam mögött,mindenre van megoldás csak ne hazudozzon.Azt mondta,hogy csak izgalmas volt a tiltott csók,ennyi,már befejezte,engem szeret.Annak ellenére,hogy nyugodtan,megértően fogadtam,mégis becsapott és most azzal dobálózik,hogy annak idején ő is megbocsájtott.Most akkor tényleg maradjak csöndben?Várjam ki amíg befejezi az "izgalmas "dolgait?Lelépni nem tudok,nincs hová és 2 gyermekünk is van,nem szakíthatom el az apjuktól!Nem tudom mit tegyek,hogy viselkedjek?
2010. aug. 29. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ezt a kérdést mát kiveséztük egy páran párszor!Mégis milyen új dolgokat vársz?

Kezd unalmassá válni.

Lehet, hogy a párod is ezt látja benned, -az egyhangúságot- azért dobbant?

2010. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Undirító, hogy ilyen emberek vannak...bocsi :S
2010. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg lehet, hogy kezd neki unalmassá válni, ami szerintem érthető. Az viszont undorító, hogy megcsal. Próbálj vele beszélni, kérdezd meg, mi baja van a kapcsolatotokkal. Ha tudtok változtatni vltoztassatok, ellenkező esetben semmi értelme, hogy mellette maradj, 2 gyerek ide vagy oda. A gyerekeknek se lesz jó olyan családba fölnőni, ahol a szülők nem szeretik egymást.
2010. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Én a nagyobb problémát abban látom, hogy szerinted szerelmes lett. A megcsalás megbocsátható (te is félreléptél), de ha szerelmes, akkor le fog lépni. Miért csodálkozol azon, hogy a fejedhez vágja, hogy ő is megbocsájtott? Nem igazán azt érzem a szavaidból, hogy szereted, hanem inkább azt, hogy nincs hová menned, és neked ez igy kényelmesebb. Csak a gyerekek miatt nem szabad fenntartani a házasságot.
2010. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Én összecsomagolnám egy bőröndbe a legfontosabb cuccait, kiraknám, és zárat cserélnék. Az, hogy ő megbocsátott, az az ő dolga, ő döntése. Megtehette volna, hogy kidob. Nem kell ezért semmit viselned. És ha évekig fog tartani? Tönkremész benne és a gyerekek is. Én gondolkodás nélkül lépnék.
2010. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

hát ez van bizalmat megszerezni 1000x nehezebb, mint elveszteni...


ha nem tudsz hova menni, akkor egyértelmű, hogy maradni kell...[sajnos ez van].


a válás a gyerekekre se lenne túl jó hatással, bár az se lesz, ha két olyan szülő mint ti együtt maradtok[veszekedések, feszültségek stb, gyerek előtt nehéz leplezni].


összességében szerintem összeilletek. ha egyszer megteszed, akkor mi az esély, hogy később nem teszed meg újra...[tudod a bizalmat könnyű elveszteni] csal meg te is még1szer, nem kell tudni...

2010. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

Miért lenne undorító?Azért mert valami újra vágyott 18 év után?Gondolom otthon már unalmas volt neki,ő is ember és megérdemli h boldog legyen.

a másik meg az hogy ott kellett volna abbahagynotok hogy te megcsaltak,meg ráadásul többször.már akkor el lett cseszve.,

ha teheted szedd össze magad anyagilag és költözz a gyerekekkel,vagy viseld el a kalandozásait,most azt mondja hogy többé nem teszi,persze,aztan lehet fél év után megint kell neki vmi új.

2010. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Én ezzel úgy vagyok a megcsalást meglehet bosájtani, de elfeledni soha. Valószínű a férjedben ott maradt a tüske, amikor te megcsaltad. Nekem ez a véleményem.
2010. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Allj a labadra es merlegelj!

Oke megcsaltad, es miert, mi volt az oka?

A Ti kapcsolatotok nem most romlott el, hanem akkor, amikor Te eloszor felreleptel, mivel nem csalok meg a paromat, Akit szeretek, es a gyermekeim Edesapja. Egy hazassagban nagyon fontos az oszinte-tiszta szeretet es

a bizalom.

Nalatok ez mar nem mukodik regebb ota, /felreleptel/.

Mit tegyel?

Megprobalom vegiggondolni az egyutt eltoltott idoszakor es eldonteni, hogy maradjak, vagy valtoztassak. En akarok valtoztatni, Nekem kell valtoztatni, mivel az En eletem, sorsom, es a gyermekeim Edesapja!

Ez a Te sorsod nem a gyerekeke, a gyermekeid nincsennek ott a "haloszobaban"! a Feladataid koze tartozik, hogy a gyermekeidnek nyugodt csaladi korulmenyeket es otthont teremtsel ahhoz, hogy folnojenek egeszsegesen lelkileg.

Ha a Ferjed szerelmes es menni akar, had menjen, egy ffi

nem kutya, hogy megkossek, van szabad akarata!

Vizsgald meg a lelkiismeretedet, de olyan nincs, hogy Te szereted a parodat oszinten, es nyugodtan es alazattal fogadtad azt, amikor megcsalt!

Nem lehet, hogy Benned van a hiba? Ha igen akkor valtozz meg, es ulj le megbeszelni ezt a paroddal, addig amig lehet.

2010. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Természetes érzés a szerelem és ösztönös. Beleszeretett abba a nőbe, kiváncsivá tette semmi gond sincs ezzel. Nehogy már ő legyen a hibás, attól most mert házas még utolérheti őt is a szerelem. Nem kell ezt olyan válságos helyzetként beállítani. Szabad akaratú ember szeresse azt a nőt, járjon el vele randizzon vele, feküdjön le vele, és vállalja fel. Te is megcsaltad, akkor meg, ő akkor nem hagyott azonnal faképnél. Ilyen az élet, ne háborogj ezen, foglald le magad, annyiféle programot csinálhatsz, ott vannak a gyerekek is, ne sajnáltasd magad és ne légy ilyen birtokló, dependens- a férjemnélkülnemtudoksemmitsekezdenimagammal alkat. Ha a férjed elmegy a nővel, két eset lehet: vagy megvárod míg kihuny a szerelem köztük vagy elengededed a férjed ha el akar válni a nő miatt. Ez tisztességes lenne a részéről. Lehet hogy csak ki akarja magát szórakozni. Foglald le magad, felnőtt ember vagy, és ez már úgyse az a lángoló szerelem mint 18 évvel ezelőtt, nyilván benned sem lángol annyira már, csak szeretet. És jobb hogy így nyíltan csal meg, és tudod, mintha kitudnakiktől szervírozná haza a nemibetegségeket.
2010. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!