Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti félősek vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti félősek vagytok?

Figyelt kérdés

A múltkor a blúzomon mászott egy kicsi pók, a kezemmel leszedtem és ledobtam a földre. Egyszerre 3 fiú is felnyikkantott körülöttem, és ámuldoztak, fujjoltak, hogy hogy mertem megfogni. Ugyanez előfordult már békával, gilisztával, egyéb rovarokkal is. Tényleg ennyire félősek a fiúk?

Én úgy vagyok vele, hogy jó lenne, ha a párom egy erős, bátor fiú lenne. A végén még ha esetleg betörnének a házunkba, engem küldene le megnézni, hogy van-e lent valaki. :D

17L


2013. jún. 11. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pff gondolom azok ecsethajú,vágottpólós homik voltak.én pl. akár mit még a döglött egeret is megfogom nem nyígok..
2013. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem félek a rovaroktol de tuti én is rámásztam volna a bluzodra... :D

Otthon is mindig én voltam az aki kilakoltatta a pokokat meg a rovarokat a laksából. :) Söt az ágyam mellet a fejemtöl 30 centire is alszi kegy nagy fekete pok és én nem zavarom öt és ö sem engem :)

2013. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én múltkor eltörtem egy kígyó lábszárát
2013. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A pókokat én is utálom (csak a nagyobbaktol félek :D), tesóm meg a békáktól fél. De ennek nem hiszem hogy köze van ahhoz hogy meg tud-e védeni. Ez inkább fóbia.
2013. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

*

2013. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tündérlány vagy!! "jó lenne, ha a párom egy erős, bátor fiú lenne", aki alig 70 kilojával fel meri venni a harcot egy 0,3grammos pokkal. Esküszöm te egy maximalista vagy :-)))
2013. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem :D

méhészkedek, volt már 2 tarantulám amik gyakran mászkáltak rajtam és a folyóparton kígyókat szoktam fogdosni :P

szerintem határozottan nem zavarna ha egy lány is levenne magáról egy apró pókot

2013. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én pl. csak a rovaroktól félek, kivéve a hangyát, pókot
2013. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6, nem vagy tudatában annak, mit is jelent a maximalista szó... Ha valaki nem tud elbánni egy pókkal sem, kétlem, hogy meg tudna védeni, ha pl. rám támadnak.
2013. jún. 11. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:
#6 vok. Hidd el tisztában vagyok a szo jelentésével! Kérlek, olvasd el ujra a válaszomat VÉGIG! (Remélem elmosolyodtál!)
2013. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!