Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szerettek harcolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki0617 kérdése:

Férfiak! Ti szerettek harcolni egy nőért? Meddig vagytok hajlandóak küzdeni értük?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor azért huzamosabb ideig is. De ha tetszem neki, ne húzza már az agyam fél évig >.<
2013. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a vérontást, úgyhogy én tartózkodom az ilyenektől ...
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vérig... :)
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sajnos igen, bäszódnák meg! :S Van egy lány aki tetszik jól elvagyunk meg minden, de én nem tetszek neki mint pasi, hiába csinálok bármit.
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antonius Caepio ***** válasza:
Én úgy állok hozzá, hogy egy párkapcsolat két emberről szól, tehát a nőnek ugyanúgy érdeke az, hogy velem legyen, ahogy nekem. Tehát nem szoktam "küzdeni".
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem,régen még elment a dolog,de a meló elveszi az erőmet a vadászattól.mondjuk az 2. visszautasításig.
2013. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:
Ha látom, hogy őt is érdeklem, ő is érdeklődik irántam akkor pár hétig, de ha semmi jelét nem látom annak, hogy érdeklem őt és szeretne velem lenni, akkor csak 3 napot kap.
2013. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ez a személytől függ, van akiért a kisujjam nem mozdítom valakiért meg még nagyujjam is.:D na de amúgy energiától függ meg a lánytól :)
2013. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
erőm se lenne,meg amúgy sem.
2013. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha nagyon vonzódtok a nőhöz vagy már szerelmesek is vagytok belé, mit csináltok?
2013. jún. 7. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!