Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Mit szólnátok hozzá, ha egy nőies férfinek tetszenétek, aki nagyon szenvedélyes és gyengéd?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És te mit szólnál ha egy nőies férfinak tetszenél aki nagyon szenvedélyes és gyengéd? :)
2013. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

leszbikus:azok a nők akik a saját nemükhöz vonzódnak

innentől kezdve miért érdekelne egy férfi?

2013. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnálk ha egy férfinak tetszenél? Ha nem vagy biszex nem örülünél na aleszbikusok sem örülnének épp ezért. neki pont ilyen a pasi. Nem véletlenül a nőkhöz vonzódik. Annak nem egy nyámnyila pénisz kell hanem punci és cici....
2013. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a tetszésed simogatná a hiúságomat, de attól még férfi vagy. Keress biszex vagy hetero nőket.
2013. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagyna. Akár gyengéd, akár nem, pasiból van. Én meg a nőket szeretem.
2013. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekelne, hogy milyen szenvedélyes, gyengéd. Sosem érdekeltek a pasik, gyanítom, már nem is fognak :D 21/L
2013. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem a nőies külső és viselkedés jön be. A pasik lába között túl sok minden van xD
2013. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
dehát :D akkor is férfi ... :D ha valaki leszbikus akkor neki a láb közötti dolog az eléggé hátráltató tényező :D ha biszex akkor lehet próbálkozni, ha meg leszbikus tényleg, akkor csak neked lesz rossz, mármint, ha rólad van szó :)
2013. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfias nőként többre mennél.
2013. jún. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!