Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előzményeknél ezt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előzményeknél ezt találtam vélemények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy ha például elkezdem beírni hogy facebook és alatta pl megjelenik link formájában egy valakivel való levelezésnek a linkje, de elsőként dobja ki PÉLDÁUL www.facebook/message/vargakrisztina

lehetséges hogy az a link 1évvel ezelőtti? (valakinek a gépén láttam ezt és kiváncsi lennék mikor beszélhetett az illetővel utoljára mert egyébként nem tartják ELVILEG a kapcsolatot)az illető azt mondta hogy mivel régi a gépe ez régi levelezésnek a linkje, de én kétlem hogy legelsőként olyat ajánl fel a kereső amire 1évvel ezelőtt kattintott.

fontos lenne tudnom.


2013. jún. 12. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

tutinem. amiket ugy kidob a gép, max 1 hetes történések, nemtöbb.

az illető hazudik!

2013. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szép dolog a barátod gépében kutakodni...

Különben meg van olyan, hogy előzmények. Minden böngészőban máshogy lehet előhívni, de két kattintás kb. Ott látod mikor milyen linket nyitott meg. Ha már ezt a színvonalat erőlteted.

2013. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,az előzményeket nézd meg,ezzel sokra nem mész.
2013. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

utolsó! te meg miről beszélsz??? nem kutakodtam soha életemben! lett volna lehetőségem a telefonjába is belenézni de soha nem néztem meg és előzményeket sem!

tanulni ültem oda a géphez elkezdtem beírni hogy www. és alatta ugrott fel ez a link tehát tök VÉLETLEN volt és nem is számítottam rá h ilyet találok véletlenül mert megbízom benne!

2013. jún. 12. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Legalább magadat ne álltasd. Dehogy bízol, akkor nem itt kérdeznéd és írkálnád, hogy fontos lenne. Már ott a kisördög...
2013. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

háháhá kárvolt megbízni.

minden férfi hazudik. (én is) tetszik vagy sem.

és mérget veszek rá hogy 100 % ig senki sem őszinte a párjával, mert akk minden kapcsolat tiszavirág életű lenne.

2013. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bíztam benne igenis! sosem gondoltam rá h megcsalna vagy akármi...és amikor odaültem a géphez sem gondoltam rá hogy most fúú leellenőrzöm. csak tanulni ültem oda és miután ezt láttam igenis megfordult a fejemben hogy mi ez? persze most már ott a kisördög mert olyat találtam amire nem számítottam! persze mondta ezután hogy ne gondoljak hülyeségre meg hogy engem szeret és hogy ez ezer éves link amit kidobott a gép. őszintén nem tudom mit higyjek. Elbizonytalanodtam pedig eddig totál biztos voltam benne hogy őszinte hozzám.

én őszinte vagyok hozzá!

2013. jún. 12. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:

előzményeket nézd meg, ha nem törölte ki

de nem régi amit találtál, innen Neked kell tudni, mert a név gondolom mond valamit számodra N

2013. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen az előző barátnője...aki elvileg eléggé köcsög volt vele és már utálja mint a s*art de kérdem én akkor ez mégis mi?? az a csaj egy utolsó ri*anc volt megcsalta meg minden...én sosem tennék ilyet vele őszinte vagyok hozzá mindent megbeszélek vele és akkor ilyet találok? és a legrosszabb hogy letagadja mire jó ez?:/ totál padlón vagyok...
2013. jún. 12. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
hát elhiszem, hogy rossz.:( de ha már észrevetted, igazán bevallhatta volna, hogy pl csak megkérdezte, hogy hogy van, de így, hogy letagadja...tényleg gáz.
2013. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!