Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előzményeknél ezt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előzményeknél ezt találtam vélemények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy ha például elkezdem beírni hogy facebook és alatta pl megjelenik link formájában egy valakivel való levelezésnek a linkje, de elsőként dobja ki PÉLDÁUL www.facebook/message/vargakrisztina

lehetséges hogy az a link 1évvel ezelőtti? (valakinek a gépén láttam ezt és kiváncsi lennék mikor beszélhetett az illetővel utoljára mert egyébként nem tartják ELVILEG a kapcsolatot)az illető azt mondta hogy mivel régi a gépe ez régi levelezésnek a linkje, de én kétlem hogy legelsőként olyat ajánl fel a kereső amire 1évvel ezelőtt kattintott.

fontos lenne tudnom.


2013. jún. 12. 10:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire fontos momentum de én sosem voltam valami féltékeny mert megbíztam benne, ellenben ő váltig állította egy alkalommal mindenféle előzmény és ok nélkül hogy tuti megcsalom és hogy talonban tartom. sejthetitek köpni nyelni nem tudtam!!!
2013. jún. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!