Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Sirni tudnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Sirni tudnek eskuszom.

Figyelt kérdés

A baratommal 2 honapja.vagyunk egyutt.Elottem kb 1 evvel 4 honapot volt egyutt egy csajjal aztan szetmentek.A lannyal azota js allandoan beszel fbn irogat neki a csaj o meg valaszol.Az utcan mindig "veletlen" osszefutnak de a baratom azt mondja hogy nem birja a csajt megis hivogatja a lany ot.Nagyon odavoltak egymasert allitolag de nekem ez mar nagyon rosszul esik.Minden nap valahogy szoba kerul a csaj koztunk es mar elegem van.Mit tudok tenni?

A baratom haverjai is mondtak neki h meg mindig odavan a lanyert...A parom nem mindig megbizhato..Lemerem fogadni hogy talalkozgat a csajjal mert az meg irogat neki hogy talalkozzanak

Arra gondoltam hogy megmondom a baratomnak h vagy letiltja facebookrol a csajt es torli a szamat vagy szetmegyunk.Ha azt mondja nem torli akkor ennyit ert a kapcsolatunk mert akkor a lany fontosabb neki mint en.

Ez jo otlet szerintetek?


2013. jún. 12. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:

De tenyleg minden nap szinte beszelgetnek.

Eloben,fbn,telefonon...

2013. jún. 12. 11:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tenném. Az egy dolog, hogy jóban vannak, de ha veled van, akkor már régen le kellett volna, hogy zárja ezt a dolgot az előző barátnőjével. Ultimátum!
2013. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolod igen !

Hány évesek vagytok ?

2013. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En 18 o 22
2013. jún. 12. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Sose zsarolj egy kapcsolatban! Én már az ilyen feltételek megszabása miatt is dobnálak.

Sokkal okosabb lenne, ha leülnétek beszélni és elmondanád, hogy mit gondolsz. Mondd el, hogy ha szeretne, akkor menjen vissza ahhoz a lányhoz. Nincs ezzel semmi gond, csak nem utólag vagy mástól kelljen megtudnod, hogy kavar a hátad mögött.

2013. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h o nem az a fajta aki elmondana ha megcsal
2013. jún. 12. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt bebizonyosodott neked, hogy nem megbízható, és ha megcsalna, el sem mondaná? Hülye vagy, hogy ilyen pasival vagy együtt? Szenvedj csak, ha ennyi eszed van.
2013. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én tutira otthagynám a p.icsába...
2013. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!