Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nagyon megsértődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nagyon megsértődnétek egy lányra, akihez odamentek ismerkedni, dumálni, stb, és ő nem válaszol nektek, otthagy titeket?

Figyelt kérdés
Lényegtelen,hogy miért tette,ti mit gondolnátok?Vérig lennétek sértve?

2013. jún. 12. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki, legalább tudom hogy kit kell messzire elkerülnöm legközelebb :D
2013. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 danman ***** válasza:
Kicsit meglepődnék, de nem sértődnék meg. Tudomásul venném, hogy nem érdeklem őt. Ennyi.
2013. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mármint szó nélkül lelép?

Nem, nem sértődnék meg. Elkönyvelném, hogy egy primitív bunkó és akármennyire jól néz ki, belátom, hogy jobb nekem nélküle

2013. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem megsértődnek, csak nagyon rosszul esik nekik, vagy csalódnak

én lány vagyok, bocs, hogy írtam, de tapasztalatból mondom, mert én már sokszor eljátszottam ezt

igazából én azon csodálkozom, hogy utána meg sem kérdezik, hogy miért :D

2013. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem sértődnék meg, inkább örülnék, hogy időben rájöttem arra, hogy egy bunkó
2013. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én valami vicces dologgal ütném el a szituációt, amire kénytelen lenne reagálni! :)
2013. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán megállapítanám, hogy a újra találkoztam a női nem leggyakoribb jelenségével, az egoista bunkó, pics@val.
2013. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj,12:30as,dehogy baj,lányoktól is jó,hogy jön vélemény!És miután nem reagáltál nekik,hogy viselkedtek?Velem az történt,hogy azt hittem másnak beszél a srác!Ciki,de ez van:s
2013. jún. 12. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék,tudnám,hogy egy primitív,bunkó,önelégült senki! :)
2013. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát pontosan azt értem el vele, amit itt a fiúk írtak :D

De utána, ha nem adod fel és bebizonyítod az ellenkezőjét (ami nagyon nehéz lesz) de megfordíthatod a dolgokat. :) De tenni kell ám érte :D Tapasztalat, úgyhogy hajrá.

A 12:30-as :D

2013. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!