Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti honnan merítettetek ihletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan merítettetek ihletet a tetoválásotokhoz? (Már ha van, persze. )

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Miami Ink

L.A. Ink

German Ink

2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
A fantáziámból,érzéseimből..
2013. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én már egy ideje gondolkozom rajta hogy csináltatok csak beszari vagyok :D Ihlet? Hát nézd én azt tanácsolom legalábbis ha egyszer rászánom magam akkor olyasmit csináltatok ami valahogy nagyon közel áll hozzám esetleg fontos része volt az életemnek. Az egyik tetkós csávó egy fekete hollót tetovált a saját csuklójára ezt akkor készítette amikor az édesanyja egy autóbalesetben meghalt.De inkább valami vidámabbhoz kösd.
2013. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit ábrázolnak? :) Bocsi, tudom, nem a legjobb kategória, csak nagyon foglalkoztat a téma és reméltem, hogy itt több választ kapok majd. :)
2013. jún. 12. 22:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék évek óta, de valami olyat, ami csak az enyém, hozzám tartozik.
2013. jún. 12. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nincs tetoválásom és sokára is lesz, de már egy ideje megvan bennem a kép. Nagyon szépnek tartom, amikor egy nő oldalán fut felfele egy virág, ez adott nekem is egy ötletet.

Az én oldalamon egy rózsa futna fel, amelynek három virága van. Család, fájdalom, elhatározás. (nem lenne odaírva, csak én tudnám) Sárga rózsa lenne: édesapám kedvence, aki már 7 éve nincs közöttünk. Lenne még a rózsa körül 2 hullámos papagáj, akiknek köszönhetem, hogy felépültem boldogtalanságomból, akik plusz értelmet adtak életemnek, amikor voltak körülöttem, mégis magányos voltam.

Ez egy vázlatos kép a fejemben, lerajzolni még nem rajzoltam le, mert félek úgy elrontanám a képet. Majd idővel talán megvalósul. 18L

2013. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a kedvenc állatomat tetováltattam magamra, de persze nem csak a kinézete miatt, hanem a jelentése miatt is.

Amúgy egy farkas, és a és a felkaromon(vállamon) van.

Meg, amúgy is kutyákkal foglalkozom, és most van egy csehszlovák farkasom is, és mindenki azt hiszi, hogy ő van rám varrva:) de nem, csak nagy a hasonlóság.

21/L

2013. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eg főnixet akartam a hátamra, de aztán később mégis más lett. Egy triforce tetoválás van a hátamon, , most nem írnám le hosszan, h miért, neten tudsz róla olvasni
2013. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!