Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolunk valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolunk valakire mielőtt elalszunk?

Figyelt kérdés
Vagy miért mondják ezt? Oké, hogy kedves számunkra, de miben lesz más, ha elalvás előtt gondolunk rá?
2013. jún. 12. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor lehet, hogy erotikus álmod lesz vele.
2013. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert rá gondolsz, amikor kivered...nem?
2013. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretnénk valami szépet álmodni az illetővel.

Én nagymamámra gondolok minden este,nagyon szerettem,2 éve hagyott itt minket ..... :(

2013. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ismerem a kérdezőt és rá gondolok :D
2013. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaaaj engem egy srác be akart fűzni és mindig ezt a szöveget nyomatta: "Gondolj rám mielőtt elalszol" vagy "Álmodj velem" de sz*r... :D
2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem tudatos. Inkább az, hogy elalvás előtt van időd arra, hogy elmerengj a napodon, meg azokon a dolgokon vagy személyeken, akik fontosak neked. Így ő az utolsó gondolatod elalvás előtt.


Vagy ha meg halál szerelmes vagy, úgyis mindig a fejedben jár, miért pont az elalvás előtti időszak lenne kivétel? :)

2013. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert valami kapcsán eszünkbe jut. Elaludtam én már úgy is, hogy az ősellenségemre gondoltam, hogy miket művelt velem és jól bemérgeskedtem alvás előtt... Annyiban lett más, hogy a méregtől nem birtam könnyen elaludni.
2013. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23:11-es,ez aranyos!:)
2013. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkire se gondolok, mielőtt elalszok.
2013. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!