Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam ezt a csajt ha b@szott majdnem 1 hónmapig jelentkezni?

Figyelt kérdés
Még pár hónapja megismerkedtem egy csajjal a neten,napi szinten beszéltünk és párszor találkoztunk is párszor.Mondtam neki nem leszek képben egy ideig,de emailba addig is tartsuk a kapcsolatot.Írtam is neki jópárszor de b@szott válaszolni.Írtam neki hogy ha idő engedi,akkor fb.n is beszélhetünk.Nekem is sok dolgom volt,de 5 percet tudtam szánni arra hogy írjak neki egy emailt,vagy fb-n üzenetet.Erre 1 hónap múlva ír hogy bocsi sok dolga volt bla bla.Nekem is sok dolgom volt,nem is kevés.de este nem esett nehezzemre írni neki egy pár soros üzenetet hogy adjak magamról élet jelet.Nem tudom van ennek így értelme szerintetek?Szerintem nem sok...
2013. jún. 13. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe,ha annyira érdekelted volna,akkor írt volna saját eszétől is.
2013. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha tényleg dolga volt?
2013. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy milyen dolga volt! 1 hónapig ha semmit nem reagál akkor hagyd a pics@ba. 1 hónap az sok nincs olyan hogy 1 k*rva emailt ne tudjon írni.

Max ha kidobták az északi sarkra egyedül egy gúnyában.

2013. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd a francba,mert nem érdekled. ha majd magától ír, max akkor éri meg.
2013. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!