Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aludhatok úgy nála, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludhatok úgy nála, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy felnőtt pasit, nagyon szimpatikus és szeretem a társaságát, ő is az enyémet, és tetszem neki, viszont nem erőszakosodik ezzel a dolgokkal. Én nem akarok vele lefeküdni vagy járni (egyelőre biztos nem, nem is vagyok szerelmes, csak tényleg megkedveltem, és nem tudom, hogy így is felmehetek hozzá és találkozgathatok vele?
2013. jún. 13. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azért hív mert meg akar dugni. A te döntésed hogy így is el -e mész hozzá. :D
2013. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hívott... Már voltam nála.
2013. jún. 13. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne húzd az agyát. Szűzribi vagy ha ott alszol idegen felnőtt férfinál csak úgy.
2013. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is idegen.
2013. jún. 13. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a kor kulonbseg koztetek? Amugy szerintem szinte biztos h akar toled valamit. Velem is kikezdett mar egy felnott ferfi tini letemre de en kerek perec mondtam neki h semmit sem akarok tole.. alig tudtam lerazni, nagyon nyomulos volt.. vigyazz nehogy rad "akaszkodjon"!
2013. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, h én mondtam neki ezt amit itt ide írtam, de szerinte attól még nincs gond. Én nem akarok se bunkó lenni, se lemondani róla.
2013. jún. 13. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:

5. Vagyok.

Mond el neki, hogy ez neked kellemetlen. Ha nem erti meg es mondjuk ugy "eroszakoskodik" veled (megprobal rabirni olyanra amit nem akarsz) akkor hagyd ott, annyot nem er meg a dolog. Es ha akkor se hagy beken marad a feljelentes. En csak ezt tudom mondani/irni.

2013. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Békén hagy, nem erőszakos egyáltalán. És elmondtam neki mind ezeket. Senkinek nem akarok kellemetlenséget (neki sem), ezért kérdeztem... De ha így állnék mindenkihez, akkor egy csomó barátomról le kellene mondanom.
2013. jún. 13. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még, semmit sem tudsz a férfiakról. Majd megfizeted a tanulópénzt, ebben biztos vagyok.
2013. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek mennél oda?
2013. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!