Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne nyáron hajnalban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne nyáron hajnalban áthívni valakit, vagy elhívni h bandázzunk, ha nem akarok tőle barátságnál többet? Hogy adjam tudtára, h ne értsen félre?

Figyelt kérdés

Nekem már 1 hónapja nyári szünet van,és hajnalban gyötör az álmatlanság,nem tudok mit kezdeni magammal,és már nagyon unom,muszáj kezdeni valamit magammal. Nappal nincs gond,el tudom foglalni magam,kimegyek vagy bármi,de éjjel-hajnalban bent fekszem a szobámban egyedül,és kész vagyok már a punnyadástól... 2 hónapja szakítottam a barátommal,akivel elég sokáig voltunk együtt,így megszoktam h mindig volt mellettem vki éjjel,könnyebben el tudtam aludni,de most nagyon rossz.

Barátnőim nemigen vannak,csak olyanok,akiknek van pasijuk és ők ugye kettesben alszanak,ezért maradnak a fiúbarátok,akiknek nincs bnőjük. De félek,h félreértenék (sőt,biztos félreértenék),ha áthívnám őket éjjelre,vagy csak ki a faluba sétálgatni,hülyülni kettesben... Hogy kérdezzem meg tőlük,h lenne-e kedvük hozzá úgy,h ne értsék félre? Valami ilyesmire gondoltam: "Figyu,olyan rossz,mostanában nem tudok aludni éjjel,és már nagyon unom az otthoni punnyadást,nem lenne kedved átjönni vagy valamihez?" Azt nem szeretném konkrétan hozzátenni,hogy "csak barátként",mivel lehet hülyének nézne,hisz eddig is csak barátként kezeltük egymást.

19/L


2013. jún. 12. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
félreérthető
2013. jún. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig, ha nem mondod oda akkor félreértheti és sértődés lesz oda a barátság. Amúgy miért nem alszol Bogár? :)

Milyen faluban laksz? Írd meg priviben :)

2013. jún. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hm
2013. jún. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!