Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szólnátok/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok/hogyan reagálnátok ha a egy lány (aki a haverotok) megmondaná nektek h mit érez irántatok?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm tervezi ezt!!Aki szeretne segíteni vagy bármii légyszii írjon!Kénee a segítségetek!!
2013. jún. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
na mospofázzá joskagyerek
2013. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi van??
2013. jún. 13. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a srácnak is bejön a csaj akkor biztos igent mondana. Ha nem akkor finoman vissza utasítaná, de jól esne neki.
2013. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem gyanítottam akkor először meglepődnék és aztán örülnék, ha igen akkor csak simán örülnék. Mondjuk szerintem ne vigye túlzásba. Mondja el, hogy érez valamit iránta de ne egyből azzal kezdje, hogy szereti az első találkozásuk óta, meg hozzá akar hozzámenni stb, az ilyeneket én nem nagyon szeretem, ez kicsit nagy adag lenne.


Miért kéne segítség? Miért nem tetszik, hogy el akarja mondani? Elég rossz dolog ám ha érzel valaki iránt valamit de csak magadban őrlődsz mert nem mondhatsz neki semmit.

2013. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bazzeg te nem ismered a jóskagyereket?

http://www.youtube.com/watch?v=lviSBxQOW0E

2013. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2013. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neem eddig nem ismertem de most megismertem!xd
2013. jún. 13. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor mégsem a barátnődről van szó igaz? :D
2013. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dee
2013. jún. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!