Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább nélküle. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább nélküle. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Két hónapja szakított velem a barátnőm 5 év után, az okát még mindig nem tudom. A szakítás előtt kb 2 hónappal nagyon összevesztünk mert mindig is túl sokat féltékenykedtem de megígértem neki, hogy megváltozok és azután nem csináltam semmi rosszat, erre egyszer elmentem hozzá és elkezdett velem kiabálni meg amúgy is előtte pár nappal mérges volt valamiért velem kapcsolatban pedig tényleg nem csináltam semmit. Amikor nála voltam kirakott és azt mondta, hogy hagyjam békén és soha többé ne keressem, utána már nem is engedett be. Többször próbáltam elmenni hozzá de egyszer sem hallgatott meg, írtam neki, nem válaszolt, hívtam de gondolom lecserélte a kártyáját. Már 3 hete nem kerestem de nagyon rosszul vagyok miatta. Olyat érzek mintha meghalt volna, lehet hogy gáz de nem érdekel szoktam sírni miatta, nem bírok ránézni más lányokra, annyit fogytam azóta, hogy ha így folytatom úgy fogok kinézni mint egy etióp kölyök, nincs kedvem felkelni, éjjel nappal rá gondolok. Annyira jó lenne, ha legalább az okát tudnám. Lehet, hogy csak valaki bekavart és ő meg elhitte. De nem olyan. Nem értem, jó lenne ha visszakapnám. Mit csináljak? :(

19/F


2013. jún. 13. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha előtte 5 évig elviselhetetlen voltál, akkor most ne csodálkozz, hogy 2 hónap alatt nem váltottad meg a világot. Elege lett. Vagy csak már nem szeret. Ez bárkivel megtörténhet ok nélkül.
2013. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Velem is ugyanígy szakítottak, már lassan 1 éve. Én lány vagyok, engem is nagyon megviselt maga a szakítás is, illetve az, hogy nem tudtunk normálisan megbeszélni a szakítás okát. Telefonon közölte velem egyik napról a másikra, hogy takarodjak az életéből, nálunk is 5 év után.

A saját tapasztalatomból írok neked. NE TEDD MAGAD TÖNKRE. Nem mondom, hogy könnyű lesz túltenni magad rajta, mert lehet kell még vagy 3 hónap vagy talán félév is hozzá. Én már jó úton haladok.

Tudom, milyen az amikor csak ő kell, más megszűnik neked, nem bírsz másra ránézni, de vegyél magadon erőt, mert sokat segíthet, ha neked szimpatikus lányokkal töltöd az idődet. Mindenki pótolható!!! Csak azért is, csettints egyet és lépj tovább! Gondolj arra, ha ő lett volna az igazi, akkor most ott lenne melletted! Ne emészd magad, mert ezzel csak rosszabb lesz. Menj, bulizz, lógj haverokkal, csajozz, és élj! Hosszú út lesz ez, de te LÉGY ERŐS!!!

2013. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek az 5 évhez! Nekem eddig a leghosszabb kapcsolatom 7 hónap volt és azt is meguntam. Egyszer voltam szerelmes és akkor volt ez, amúgy 2-3 hónapig szoktam csak bírni és sosem bonyolódok bele komoly kapcsolatokba, elvégre egyszer úgyis mindennek vége.. 19 éves vagy haver élj egy kicsit itt a nyár, vegyél pár fesztiválbérletet és érezd jól magad.

21/F

2013. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!