Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan szerezzem vissza? Mindent megpróbáltam, de nem tudok nélküle élni.

Figyelt kérdés

A barátom, aki már csak volt barát, több, mint fél éve szakított velem. Nagyon imádtuk egymást, vele képzeltem el az egész életem. Ő is nagyon szeretett engem, ha viszonzatlan szerelem lett volna, akkor most nem lenne ilyen kegyetlen rossz érzés.Tehát ő is nagyon szerelmes volt belém. Azonban a kapcsolati körülményeink olyan rosszak voltak, hogy nem bírta a hiányt. Távkapcsolat volt, és a végén már sokat veszekedtünk.

A kapcsolat megromlott, és azt mondta , kiszeretett belőlem. Viszont még szeret. Mire észbekaptam, hogy megoldjam a problémákat, túl késő volt. Elhagyott.

Ha újrakezdhetnénk, mindent megtennék érte, oda is költöznénk, és a problémákat meg tudnánk oldani. Valami ötlet, hogyan szerezzem vissza?


2011. máj. 13. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha még szóbaálll veled akkor aza jobbeset akor mikor megkérdezné hogy hogy vagy akkor mond neki hogy nem alami jól ha megkédezi hogy miért akkor mond el neki h valaki nélkül nem tudok élni és ha megkérdezi hogy ki akkor mond el neki az egészet ha nem válik be akkor bocsii!!!
2011. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson!

Ha a pasi kidobott,akkor nem akarja,persze te még szerelmes vagy,mert egyenlöre nincs másod.De csak addig.

És a drága energiádat ne abba fektesd,hogy jaj visszaakarom szerezni,hanem abba,hogy belefogok egy sokkal jobb kapcsolatba,aki sohasem fog kidobni!!!És fantasztikus lesz vele!Ennyi...

2011. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fogod visszakapni :(

én is így voltam, 1 évig szomorkodtam miatta. hiába beszélgettünk, találkoztunk, stb. volt 1 csaj az ő városában, akit mindennap láthatott, és vele összejött.

lépj tovább sztem, csak magadat kínzod, ha reménykedsz...én még rossz kedvűen is direkt elmentem minden buliba, ahova hívtak, és 1 év múlva össze is haverkodtam a mostani barátommal, akivel később összejöttünk.

20/L

2011. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!