Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerettek privát üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek privát üzenetet kapni?

Figyelt kérdés

Én nagyon!

Amikor "olyan" kérdést írok írok ki, szinte elvárom, hogy jöjjön pár üzi. Persze mindig ugyanaz van bennük, így kicsit uncsi, de azért szeretek üzenetet kapni. :) És ha még megkérdezhetem, ti mennyit kaptok naponta úgy átlagban? És mikkel kapcsolatban?

17L


2013. jún. 14. 00:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy szerelmi kérdéssel kapcsolatban olyan jött hogy,kérdezte az illető tőlem hogy nincs-e használt óvszerem amibe beleélveztem,mert megvenné..


A kérdés nem is volt szexuális tehát nem vágom mai napig,nem válaszoltam neki. :D

2013. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ÉN is minden nap kapok legtöbbször kérdéssel keresnek fel ritkább esetben ismerkednének aztán lesz ami lesz.

De minden levélre válaszolok ez az én cégérem :)

2013. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Olyan kérdést nem írok ki, hogy direkt jöjjenek a privátok, de egyébként kellemes meglepetés, ha időnként valaki rám ír egy válasszal kapcsolatban vagy akármi. Van, akivel sikerül tök jól elbeszélgetni.
2013. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag Hurricane kisasszonytól szeretek privit kapni.
2013. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Engem az kifejezetten idegesít, amikor valaki a komment helyett üzenetben válaszol a kérdésemre, titeket nem?

Fú, nekem volt, hogy egyszerre 13 új üzenet volt a postaládában. Napokig nem is volt kedvem megnézni, mert sejtettem, mi van bennük... Én sem direkt írok ki olyan kérdést, de pl. tudom, hogy na, ha ezt a kérdést kiírom, tuti h jön vagy 3 levél. :)

2013. jún. 14. 00:55
 16/21 anonim ***** válasza:
most ezzel rám célzol, kedves kérdező?:)
2013. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én kérdést ritkán írok, így a válaszaim miatt szoktam. Van akivel jól el lehet beszélgetni, valaki csak mocskolni jön vagy benyög valami oltári baromságot :) Vegyes.
2013. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

imáááááádok!!!

csak sajna jó ha 3-4 naponta ha jön egy mert nem lány vagyok :/

2013. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Attól függ kitől vagy hogy miért írt. Ismerkedési szándékkal kapcsolatos üzeneteket random felhasználóktól nem szeretek kapni, mert nem ezért vagyok itt /azt sem szeretem, amikor ezt közlöm is az üzenővel és tovább erősködik, hogy de akkor csak beszélgessünk/, de pl. ha valaki valami válaszom miatt ír, azzal szívesen váltok pár üzenetet a témával kapcsolatban, kifejtem bővebben, vagy amit akar, de ennyi.
2013. jún. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem rád céloztam. :D

De amúgy igaz, hogy lányok gyakrabban kapnak üzit, mint fiúk. :(

2013. jún. 14. 01:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!