Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart ez az állapot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki velem ellenkező nemű. Sokat foglalkoztunk egymással, törődtünk egymással stb., míg végül sikerült elkövetnem azt a hibát, hogy beleszerettem. Talán nem lett volna hiba, ha kölcsönös lett volna, de nem volt az.


Beszéltünk róla, mert egy idő után nem bírtam magamban tartani, túl nagy volt a feszültség. Sajnos ő kosarat adott, bár nagyon bántotta a dolog. Mivel mindketten pocsék állapotba kerültünk emiatt, végül abban állapodtunk meg, hogy egy darabig nem beszélünk, hadd csituljon a dolog mindkettőnkben.


Itt jön a probléma, én állandóan csak rá tudok gondolni, és arról álmodozom, hogy jelentkezik, és közli, hogy mégis velem szeretne lenni. Ésszel felfogom, hogy ez nem fog megtörténni, de mégis ezen jár az agyam állandóan.


Az eset mindössze néhány napja történt. Mennyi időt vesz igénybe, míg nem csak racionálisan, de érzelmileg is belátom, közöttünk nem lesz soha semmi?


Ha számít valamit, mindketten huszonévesek vagyunk, és ő a lány.


2013. jún. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás ha megmondod neki akkor maradjatok barátok.

1. Így nem veszíted el igaz sz/\r lesz mellette lenni de legalább látod.

2. Jobban megismer talán beléd szeret.

3. Keresel egy másik csajt

2013. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Néhány apróság, amivel kiegészíteném a dolgot, mert ezek szerint nem sikerült egyértelműen leírni. Nem akartam hosszúra venni a dolgot, mert akkor úgyse olvassa el senki.


1. A barátok maradunk rész adott, a kapcsolat megszakítása békében, közös megegyezéssel történt, és én indítványoztam. Csak arra az időre szól, amíg gáz a helyzet, nem örökre.

2. A jobban megismer részen már túl vagyunk, több éve ismerjük egymást, és napi szinten kommunikáltunk a pár nappal ezelőtti esetet megelőzően.

3. Igen, ez a cél, éppen ezért tettem fel a kérdést, hogy mikor lesz annak reális esélye, hogy valaki másra is tudok majd gondolni.


Még annyit hozzátennék, hogy ez nem egy derült égből villámcsapás szerelmi vallomás volt, hanem hosszú "udvarlás" előzte meg. Ő is tudta, hogy én mit akarok, meg én is tudtam, hogy ő nem akarja, hiszen érzékeltem az udvarlásra adott reakcióit. Végül elkezdtünk erről beszélni, és akkor lett végül vallomás a dologból, teljesen spontán. Igazából azért, mert bár tudtam, tőle akartam hallani egyértelműen. Csak úgy nem hagyhattam annyiban úgy, hogy még csak a kérdést sem teszem fel neki.

2013. jún. 14. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanebben vagyok most. Rohadt pocsék érzés, már nem láttam jó pár napja, nem is beszéltünk. Nem adom fel, mert valamiért keres még...most valami táborban van, azért nem beszélünk, kíváncsi leszek ha visszajön eszébe jutok-e. Nem tudom mi a legjobb, a kegyelem barátsága nem biztos, hogy kell. Most komolyan nézzem végig, ahogy más srácokkal hetyeg? Így is baromi rossz érzés, hogy abban bízom mint te, hogy ha rájön kit veszíthet el talán meggondolja magát. Valamennyire érdeklem, mert valamiért keres, annak ellenére, hogy nemet mondott. Múltkor valami egész kriminális indokkal írt rám, egész furcsán megfogalmazva, egyértelmű, hogy velem akart beszélni és az is, hogy nem tudja kezelni ezt a szitut. Próbál úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, és nem vallottam volna szerelmet, de megtörtént. Fogunk mi még beszélni, amikor meg is fogom kérdezni mi volt az a múltkori és miért nem hagy békén, ha nemet mondott, mert amíg a közelemben van, tuti nem tudok továbblépni. Nem igazán megoldható, hogy ne találkozzunk. Ráadásul akarom látni, meg nem is. Kínoz minden egyes szóval, de akkor is szar, ha nem tudom mi van vele, merre jár, hogy van...egy darabig nem fogom keresni, kíváncsi vagyok arra mit lép. A vicc, hogy nem hiszem, hogy konkrétan velem van a baja, hanem sokkal inkább egy kapcsolattól fél. Mindkettőnk életének legrosszabb periódusában sikerült beleesnem, ő most nem nagyon akar kapcsolatot, én meg nem vagyok kész egy kapcsolatra. Idő kéne nekem is, meg neki is :D
2013. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunk közben eltelt 3 hét. Annyi már kiderült ebből, hogy ennél jóval több idő kell. Természetesen nem jelentkezett, és nyilván nem is fog. Ez a csalódás a csalódás tetején, de nem is lehet persze elvárni ezt. Én is vissza tudtam fogni magam, bár sokszor nagyon erős késztetést érzek, hogy valami ürüggyel megkeressem. Hülye hasonlat, de olyan ez, mint leszokni a cigiről. Az ember néha üvöltene és a fejét verné a falba, de belül akkor is tudja, érzi, hogy nem szabad.


Ha valakinek van régebbről valami hasonló tapasztalata, megköszönném, ha leírná pár szóban, hogy hogyan és mennyi idő után tudott kikecmeregni ebből a rohadt érzésből. Úgy tűnik, jóval több lesz, mint amire számítottam.

2013. júl. 2. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk majd két hónap telt el, szóval ennyi fog kelleni neked is :D
2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A pár napból nem éppen két hónapra asszociáltam. Nektek is volt olyan időszak, hogy egyáltalán nem beszéltetek semmilyen formában?
2013. júl. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!