Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Ti nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Ti nektek miért nincs párotok, mi az oka és mióta tart ez az állapot? Hogyan viselitek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Anyukám szerint nagyon megválasztom azt, akivel együtt vagyok, amit ő egyébként maximálisan támogat, de szerintem nem ez az oka, egyszerűen csak ha nem vagyok szerelmes, akkor nem kezdek párkapcsolatba. Semmi értelme hülyíteni a másikat.

2 éve nincs párom.

2012. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 1 éve.Jól viselem,több időm jut magamra:)Azért esténként rámtör a magány,meg hogy de jó lenne valaki...

Valamiért nem akar nálam kezdeményezni senki,hát ezért van így...

2012. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogy, hogyan viselem. Én elvagyok, sosem okozott problémát, ha egyedül voltam.
2012. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én május óta vagyok egyedül. eleinte elég jól viseltem, aztán ősszel hirtelen átcsapott egy másik állapotba, amikor nagyon szerettem volna, ha van mellettem valaki, és ez decemberben érte el a csúcspontot, amikor nagyon magam alatt voltam, amiért nincsen senki, akit szeretni tudnék. azóta most megint megvagyok, bár nagyon kiüresedtem, de nem vágyom barátra.
2012. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem december óta nincs pasim, velem az a baj, hogy mindig sikerül olyan srácot kifognom, akit egy idő után 1-2 ok miatt egyszerűen nem tudok elviselni és olyankor jobbnak látom ha szakítok. Egyre nehezebben viselem, de majd lesz valahogy, végülis én döntöttem így... :D
2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lila nyuszi ***** válasza:
89%

Még nem volt kapcsolatom, szeretnék már, de nem csak azért, hogy legyen. Fontos lenne, hogy egyszerre legyünk barátok is, szerelmesek legyünk, közel éljünk, vonzódjunk egymáshoz, lelkileg is legyen meg az a valami. Lehet túl sok elvárás.


20/N

2012. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2hete nincs...és elég szarul viselem lelkileg:)
2012. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó az amit lila nyuszi mond.Bárcsak így lenne.
2012. márc. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 cathilina ***** válasza:
Én lassan másfél éve vagyok abban a szakaszban, amikor szakítás után az embernek nem is hiányzik a párkapcsolat. Nem mintha meggyűlöltem volna a pasikat, egyszerűen jó így.
2012. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szex attól még van ?
2012. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!