Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A kis- vagy inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A kis- vagy inkább a nagymellű nők jönnek be? Miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:23
1 2
 1/16 Zakathol ***** válasza:
Inkább a kisebb mell. Mert csak. Amúgy is fenék/láb párti vagyok, szóval alapvetően leszrom a mellméretet, legyen szép, kerek, ne lógjon aztán csá.
2013. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a kicsi, mert az többnyire feszes, és a tulajdonosa általában nem egy lotyó és nincs elszállva magától :D meg az olyan kis "cuki" :3
2013. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A picicicis! Az izgat.
2013. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A természetes mell mérettől függetlenül!
2013. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Itt a Gyk-n mindenki azt írja, hogy a kicsi v. a közepes jön be a fiúknak, de igazából mindegyiknek a nagy mellen akad meg a szeme. Mondjuk az még a nőknek is elég szembeöltő, főleg, ha kilóg a feszülős ruciból, amit akarva vagy akaratlanul tett ki a közszemlére.


20/L

2013. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az én barátnőmnek nagy, nekem kicsi és mindenki őt szólítja le meg ilyesmik. Kíváncsi voltam a ti véleményetekre...
2013. jún. 14. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Neked ojan mikroszjopal nem látható meled wan!
2013. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, formás legyen, de igazából ez sem annyira perdöntő. Szóval kis mellű csajok, cseppet se keseredjetek el! Mondom ezt úgy, hogy nekem voltak kifejezetten nagy mellű barátnőim, de ugyanúgy megnézem a kisebbel rendelkező csajokat is. Nem ezen múlik a dolog.


24f

2013. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben az első véleményén vagyok.
2013. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De akkor miért van manapság annyi szilikonozott mellű csaj ezt írja már le nekem valaki? Komolyan nem értem. Ja, bocs az offolásért.
2013. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!