Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiírom h 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírom h 17 éves lány vagyok unatkozom irjatok csomóan azt írják válasznak h 50 éves pasi vagyok meg hasonlók, miért?

Figyelt kérdés
mondjuk én nem irtam még ki ilyen kérdést, de néztem h sokan igen.
2013. jún. 14. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert annyira hű de nagy poénnak tartják, hogy kiírják azt, hogy ők 50 évesek, vagy éppen UFO-k (????). Közben pedig annyira alul áll a poénnak nevezett címtől, hogy még ők maguk sem nevetnek rajta. Borzasztó komolytalan és éretlen gondolkodás által vezérelt, spontán humorizálások, melyeket egyszerűen lehetetlen és fölösleges feldolgozni, megérteni. Én már csak nagyokat röhögök azon, hogy ilyen szánalmasok... mondjuk, ha ebből a szemszögből belegondolunk, lehet, hogy mégis csak vicces... :)

De igazából semmi komolyabb hátere nincs ezeknek. Csupán valaki nagyon unatkozik és "miért ne?" alapelven írogat ilyeneket. Mondanám, hogy ez egyfajta metafora az internetes veszélyekre, de kit áltatok ezzel??? Mindenki tudja, hogy ezek nem metaforák, hanem idióta emberek furcsa humora... :)

2013. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogyan unatkozhat valaki? Főleg egy 17 éves lány! Nem értem! Mit szoktál csinálni? Van valami amire vágysz? Vagy ami tök jó lenne/kéne?
2013. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!