Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek melyik pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek melyik pasik tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy minden egyes csaj, amelyik jobban néz ki mint az átlag, 30+ like-ja van facebook képeken, sok "jóképű" páwa homár körülöttük sürög-forog, és ha (eddig) nem hajlottak egy páwa felé, akkor egy átlagos népszerűségű (azt mondják jól nézek ki <_<)fiúnak van náluk esélye?

Úgy értem hogy nem csak facebookon lájkolgatni meg páwáskodni, hanem a való életben megismerkedni vele stb.

Nektek melyik tetszik jobban, ha a "népszerű" páwagyerekek facebookon(meg azért a való életben is) körülöttetek forognak, és közülük válogattok, vagy átlagos/normálisabb fiúkra?

Kíváncsiság képpen, légyszi írjátok a komment végére, hogy hány lájk van általába a profilképeiteken(lányok)

15f



2013. jún. 8. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
homár, aki a lányok körül forog? kicsi huszár, előbb tájékozódj, aztán írogass
2013. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a normalisabb/atlagos sracok tetszenek, es kozuluk is valasztok.

14/l

prof.kep llike atlag kb.45

2013. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Én kifejezetten utálom az ilyen páwa srácokat, kerülöm és röhejesnek találom őket még is +100 lájkosak a képeim és se sürögnek forognak körülöttem (szerencséjükre!)

2013. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Öcskös, ne aggódj. Előbb-utóbb találsz majd magadnak egy olyan lányt, aki szeretni fog téged és nem kell páwának lenni hozzá... A páwák amúgy is undorítóak, 90%-uk buzeráns.
2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
normál/átlagos fiúk jönnek be, szeretem, ha erős és férfias, mert így nem csak szeretem, aki mellettem van, de biztonságban is érezhetm magam mellette
2013. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Onnan lehet megállapítani, hogy mennyire nézel ki jól, hogy mennyi like-ot kap a profilképed? Szerintem ennek semmi köze sincs. Ne haragudj, de attól még, hogy nincs sok like-ja lehet valaki szép. Jó, gondolom nem úgy értetted, bocsánat, hogy belekötök, de... :-)


A kérdésre: Igen, lehet esélye, de ne számíts arra, hogy CSAK páwák sürögnek-forognak körülötte, nyilván lesznek más normális fiúk is. Viszont én például kifejezetten nem szeretem, ha facebookon él valaki.


Drukkolok a lánynál :-)

2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem az átlagos fiúk tetszenek,ám az ijen ''páwa'' gyerekeknek is van esélyük :3...lájk : +100
2013. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!