Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a férfiaknak a Gregor Bernadett típusú nők?

Figyelt kérdés

Mármint a hasonló külső adottsággal és viselkedéssel, természettel rendelkező nőkről beszélek...

Nők és férfiak válaszát egyaránt várom!


2013. jún. 14. 21:50
1 2
 1/13 Pretty_Fighter ***** válasza:

Miért tetszenek a hasonló külső adottságokkal rendelkező nők?

[link]

Nem tudom..

Talán mert jó csaj?

2013. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 andi9208 ***** válasza:
100%
honnan veszed, h ilyen nök jönnek be nekik?? nagyon tévedsz! Bár én is nő vagyok, de azt azért tudom, h a pasik többsége nem szeteti sem a sminket, se a mű dolgokat a lányokon.., az meg h kinek milyen természetű nők tetszenek, az is egyéntől függ..:)
2013. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem valóban bejön, talán a kimért, hűvös, elérhetetlen nő látszatát keltő stílusa jön be.
2013. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 The Other ***** válasza:
66%

Nem ismerem annyira a "munkásságát" vagy a stílusát, de nekem nem szimpatikus. Olyan mint egy fekete özvegy :)


25F

2013. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép, de számomra olyan erotikus kisugárzása van, hogy....
2013. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

a fiúk leszarják a sminket, én észre se veszem, kivéve Selmeczi Gabriella - féle sminket :D Komolyan, néha az a nő rendesen narancssárga színű, nagypapám egyszer beszélő narancsnak hitte xD vissza térve: mutasd a cickóidat, sportolj hogy szép legyen a popód ( de ne sokat mert az kártékony a mellre ) és hidd el lesz barátod !

16/F

2013. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te biztos, hogy ehhez a kérdéshez szántad a választ?:)))))))))))))
2013. jún. 14. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert szép! Mert szexi!
2013. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a képen kicsit olyan, mint Mr. Bean, nem? :D

2013. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Fekete haj, gyönyörű arc, szép és vadító szemek, melle szép kerek, feneke sem rossz.

Hát bocsánatot kérünk lányok, hogy nekünk ez bejön, és nem a 90 kilós dagadt csajok.

2014. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!