Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi esélyem sincs hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem sincs hogy megismerjem, igaz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy évvel felettem jár, idén tetszett meg. Egyik bnőm oszttársa, (ezzel a bnőmmel ritkábban talizunk, és nem vagyunk annyira mély barátságban de jó bnők vagyunk), és a sráccal nem beszélnek, de oszt.társ szintileg jóban vannak vele.. meg mesélte h mi volt osztkiránduláson, meg mesél róla, meg h vmi bnője mondta h ők ketten milyen jól passzolnának(-.-?)

de neki am nem tetszik, meg elmebetegnek tetteti magát a srác de am normális, de sokat iszik stb..

és én többször véloztam ráh összehozhatna vele , próbáltam viccesebben de elkezdih ő tuti nem lesz kerítőnő, ő ilyenbe tuti nem megy bele..és olyan gáznak éreztem azt mondta h oké nem is érdekel a dolog..

meg már hülyének néznek érte v nemtom..

facen ismim, én jelöltem be de nem írt rám v.ilyesmi. És őt sem látom fenn soha.(szerintem telóról van)


meg elvileg vmi csajjal boronálták össze, de nem jártak, de lehet h még neki tetszik a csaj, bnőm mondta h eléggé úgy nézett rá régebben ( ez egy oszttársa).

Többször próbáltam arra menni ahol ő van, és próbálok rá nézni, de felém sem néz :(

párszor találkozott a tekintetünk, de ennyi. Nem is nagymenői, olyan átlagos, de szerintem helyes

Elvileg nem bunkó, csak cigizik meg iszik sokat, és nem is csajozós, ink. a fiú haverokkal van el.

Többet nem tudok..ritkán is látom, mert 1 emelet különbség van köztünk..

nemtudom hogy érdemes lenne-e ezen gondolkodni, így semmit sem tudok tenni..csak úgy odamenni amikor ott van mindenki az is fura..én is mindig vmelyik bnőmmel megyek..

meg nem olyan jó ha suliban jársz vkivel sztem.. de nem tudom.. sokszor ilyenekkel lebeszélem magam, de van amikor előtör, hogy lehet h elszalasztanék vmit..

17L ő 18F


2013. jún. 14. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, sok rövidítésért!
2013. jún. 14. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és mond neki,hogy meg akarod ismerni. Ennyi. És megkérdesz tőle ezt azt, és már 0,001%-ban már ismered is.
2013. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem ez nagyon hülyén néz ki
2013. jún. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!