Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elhatározom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elhatározom, hogy oda merek menni egy csajhoz beszélni, de ha lenne rá alkalom az az érzés fog el, hogy niztos nem vagyok elég jó, hogy esélyem legyen náluk?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ezen változtatni?
2013. jún. 6. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha adnak jelet akkor menj oda , ha nem adnak jelet akkor ne! Ne parázz
2013. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány
2013. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szívjbe
2013. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Danusz ***** válasza:
Tipikus eset, önbizalomhiányod van. Régebben mindig meglepett engem, hogy primitív, bunkó férfiaknak hogy lehet szép barátnője, rájöttem, hogy az egész csak önbizalomban dől el, az értelmes emberek általában nem mernek odamenni. Szedd össze minden erőd, menni fog. Hajrá :)
2013. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha egy fiú magabiztosan jön oda hozzám,nem ilyen tesze-toszám,akkor nem hajtom el :)

a magabiztosság nagyon vonzó tud lenni :)

19/L

2013. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert butuska vagy. mond miért érnél te kevesebbet, mint bárki más? legyél tisztában az értékeiddel, és fogadd el magad. legyél bátor, azt nagyon szeretik a csajok, ha gyáva vagy, azt észre veszik és rontja az esélyeid.
2013. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Carole válasza:

ezzel ne törődj. először mindig be kell magad lopni a szívébe. azt a barátságoddal tedd. és add mindig önmagad!! ez a legfontosabb.

17/L

2013. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!