Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott vagy igaz ez?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mikor füvezik azt mondja hogy flashel tőle de mikor én füveztem akkor egyáltalán nem tapasztaltam semmiféle hallucinációt csupán csak ellazultam, röhögtem stb... szóval akkor most hazudott és nem is füvet szívott csak mondta?
2013. jún. 15. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi hazugságvizsgáló gépek vagyunk?
2013. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi köze a szerelem szexhez... A flashelés szót nem hallucinálásra használjuk hanem ellazulásra röhögésre punnyadásra.
2013. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A drogokban éppen az a pláne, hogy nagyjából kiszámíthatatlan az, hogy miféle reakciót vált ki az ember szervezetéből. Így könnyen elképzelhető, hogy máshogyan reagált rá az ismerősöd és a te tested is.
2013. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudok ehhez hozzászólni, csak annyit, hogy a flash-elést a képzelődésre használjuk..
2013. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A flashelés nem egyenlő a hallucinációkkal, egyébként meg green-től nem is lehet halkózni, szívhatsz akár 5 grammos cigit is, halkózni nem fogsz green-től!
2013. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szóval a második válaszoló rosszul tudja! Akkor legalább ne próbáljon kioktatni másokat.
2013. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja igen, most látom hogy rossz topic-ba írtam. Nem gond.

De úgy gondolja a flashelést hogy képzelődik, hallucinál.

2013. jún. 15. 00:48
 8/8 anonim ***** válasza:
MI ERRE használjuk. Nem kioktatok csak elmondtam felénk mit jelent. Ha kiülünk flashelni a parkba nem hallucinogénekkel csesszük szét magunkat hanem sörözgetünk, vizipipázunk meg hasonlók.
2013. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!