Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudott a szemembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott a szemembe?

Figyelt kérdés

Év elején tetszett egy srác. Végül összeszedtem a bátorságomat és elhívtam randizni, de nem adott választ. Úgy gondoltam jobban teszem, ha inkább személyesen tárgyalok vele erről. Amikor szemtől szembe érdeklődtem hevesen ismételgetni kezdte, hogy válaszolni fog. Azóta se tette...

17L



2013. ápr. 18. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből rájöhettél volna, hogy nem érdekled.
2013. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akart megbántani azzal, hogy nemet mond, mert nem jöttél be neki és mert még kisfiú. nem elég tökös ahhoz, hogy nemet mondjon. mint ahogy a legtöbb "férfi" sem.
2013. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretett volna megbántani a nemleges válasszal.
2013. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy nem érdeklem csak az értelmetlen kihátrálása zavart.
2013. ápr. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!