Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és a péniszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és a péniszem van hogy 5 cm nyugalmi állapotban és merevedésnél 8-9, fog-e még nőni egyáltalán és ha igen mit csináljak hogy nőjön?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok répát eszel, akkor nőni fog, és fütyülni is megtanul.


Viccet félre téve még nőhet, de majd maximum magától. Növeszteni nem tudod.

2013. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz
2013. jún. 15. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
13 évesen nekem is akkora volt, másnak meg már 13cm is... De későn érő típus vagyok, és mostanra már 16 centire nőtt. Amúgy meg ne aggódj, ritka akinek 13cm alatti, az meg még átlagos. Max annyit tehetsz hogy nőjön, hogy sportolsz és rendesen táplálkozol. 21/F
2013. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A másik, meg hogy sokan el vannak tévedve méret ügyileg. Vagy nem tudják hogy kell mérni, vagy hazudnak még saját maguknak is. A magyar átlag pénisz méret 14,8 centi, ami európai viszonylatban az élmezőnyben van. 13-16 centi számít átlagos, leggyakoribbnak, és a legtöbb nő számára ez megfelelő méret. Akinek ennél kisebb van, azzal kibszott a sors :P.
2013. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tyű wá az nagyon kicsi én most lettem 13éves és már 16 centis
2013. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
reméljük ugyan ebben az ütemben folytatja a fejlődést a péniszed, és nem lesz majd lyuk, ahová be tudod tenni :). Egy vetélytárssal kevesebb
2013. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zzoli23 válasza:
Nőtt valamit már?
2015. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!