Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasimat nem zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimat nem zavarja, akkor kéne hallgatnom másokra abban, hogy ne igyak sokat?

Figyelt kérdés

Nem iszok sokszor, csak néha, de akkor sokat. Pasim ezt tolerálja, meg nem is csinálok semmi hülyeséget. Tudom nem szép látvány egy részeg nő, de így is "gáz"?

20/L


2013. jún. 15. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az gáz, ha totál nem tudja egy csaj, hogy hol van.

Az, hogy megiszik hétvégén pár pohárral és jól elvan azzal nincs baj, de azért ne feküdjön ki az út közepére.

2013. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gaz, hallgass masokra.
2013. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi ezt úgy csináltuk, hogy bulizás közben egyikunk mindig józan maradt, azért ivott, de a másikunkat mindig haza tudta kisérni.


Azaz ha én voltam józan és kisértem haza, ha ő akkor ő.


Tudom hogy hülyeségnek hangzik, de szerintem ez ötletes volt

2013. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire ritkán. Amúgy én is ilyen vagyok. Nem szeretek bebaszni sem annyira a társas dolgokat.De mikor néha néha haverok csak-csak rávesznek évente 4x-5x akkor nagyon traccsra vágom magam és a legőröltebb dolgokat művelem és örök történeteket alkotok.Tehát nem vagy egyedül :). Nekem ez így elég és leszarom ki mit mond de ha azt nézzük hogy mai 15 éves tinip*csák meg díszhomárok naponta hányásig isszák magukat akkor nem számít ....
2013. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért tudok magamról, csak jókedvem van, stb.
2013. jún. 15. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól bírod és csak néha fordul elő, nem csinálsz belőle rendszert, és a hozzád közelállók sem érzik gáznak a viselkedésed, akkor a te dolgod, nem a "másoké".
2013. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha annyit iszol, hogy azert az onkontrol megmarad szerintem nem gaz. Egy lany is ihat sokat, ha birja.
2013. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!