Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a szobatársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szobatársam, és most végre kettesben maradtunk a szobában (ritka pillanatok egyike) ; mit tehetnék, hogy beinduljon? [meleg téma! ]

Figyelt kérdés

Szögezzük le, tudják rólam, hogy meleg vagyok. Néha poénkodnak csak, amúgy egyáltalán nem bántanak miatta; hála az égnek:)

Hárman vagyunk egy szobában. Az egyik srácnak barátnője van -és annyira nem is jön be-, viszont a másik.... Huuhhh:P

Egy múltkori buli alkalmával részegen bevallotta, mikor mentünk haza, hogy volt már 1-2 kalandja pasikkal. Én totál bezsongtam, persze akkor nem történt semmi. De most már nagyon akarom.. Főleg, hogy észrevettem (és remélem nem csak bebeszélem magamnak), hogy mostanában meg-megnézett magának stb. És nyilvánvalóan csak így "másznék rá". Ergo, ha tudnám, hogy nem pálya nála az ilyesmi, lemondanék róla.. idővel.. :)


Most egyik régi ismerősénél van, de nemsokára visszajön.

Mit tehetnék, hogy legyen valami köztünk? Elmondhatatlanul akarom Őt.

Remélem tudtok valahogy segíteni! Bármilyen ötlet/tipp jöhet, persze ami engem segít előre :D

Nagyon köszönöm előre is! :)



Ui.: Az ilyen 'dögölj meg és társai' beszólások már réges rég nem érdekelnek :) Emiatt felesleges koptatni a billentyűzetet, és felidegesíteni homofób őnagyságotokat! :)



2013. jún. 15. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm.. aranyos vagy! :)

Esetleg mondjuk, leiszod magad és úgy mászol rá? :DD Az nem játszik? Mondjuk mondanád, hogy elmentetek iszogatni 1-2 emberkével.. és ha mégse pálya nála, annyira nem fogsz beégni. :P

2013. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz, de próbálj meg vele őszintén beszélgetni, ez lenne a legegyszerűbb. Először is ki kellene derülnie, hogy ő mit gondol rólad. :)
2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
91%
Vetköz le meztelenre és ugy várd haza! Vagy agy neki piát és beszélges vele a témárol! Vagy mikor hazmegy kezd el elötte masztizni hátha rá izgul ö is
2013. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

sok sikert

majd írd le hogy mi volt

2013. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintetek összejött neki(k) a dolog? Tipp? :DD


Amúgy tényleg várjuk majd a mesedélutánt, kedves kérdező! Bárhogy is alakult, feltétlen el kell majd mesélned... ;) Hajrá! :D

2013. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem volt valami, mert nagyon eltűnt a kedves kérdező.. :D Én is kíváncsi vagyok!
2013. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi vagyok! Ha privátban megírnád, hogy melyik városba történt ez az nagyon felizgatna, kérlek írj! :)
2013. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
neki van barátnője?
2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerinted? én nem vagyok oda a melegekért,de én nem mondok olyat mint itt valaki "megyek hányni" :) ő is ember én is az vagyok :) ő meleg én nem . hát ez van,0gy kell szeretni
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2013. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!