Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a meleg fiúk többségének csak a 20-on egynéhány éves "fiúkák" tetszenek, és már a 27-28-évesek sem, pedig a nők szerint a férfiak 35-40 évesen a legsármosabbak?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy így van, mert nagyon hamar elmúlunk 26 évesek, és a homofóbokat meg kérem szépen, hogy hagyjanak minket békén, mert hát láthatják, hogy így is épp elég rossz nekünk, és inkább együtt kellene velünk érezni, nem még egy lapáttal rátenni az amúgy is sok szenvedésünkre...

2013. jún. 10. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Ja persze.. együtt érez veled mindenki.. Na ettől megoldódott a problémád? :D NEM. IJ.
2013. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

A párkeresés minden nemi hajlamnál ugyan olyan.

Vannak, akik a friss húsra vágynak de az ilyenek nem tartós kapcsolatokat akarnak kiépíteni.

Akik tartósra vágynak azok nem foglalkoznak azzal, hogy tutira fiatal legyen.

Így van ez a heteróknál is. Aki a friss pipire vágyik az nem akar feleséget, komoly kapcsolatot inkább csak d**ni akar.

Aki igazi társat keres annál nem feltétel a kor.

Azok a melegek, akik normálisan élnek nem is reklámozzák a másságukat így nem is tudhatod mi a helyzet náluk.

A szomszédaim 50/60-as pasasok, melegek, és évek óta együtt vannak.

Más fiatal meleg ismerőseim meg inkább élik az életüket, és nem ragadnak le egynél. Még éretlenek hozzá azt hiszem.

Szóval mindenki megtalálja a párját csak nem kell feladni.

2013. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Szerezz egy nőt.

Egy 20 éves csaj pont a 25 év felettiekre bukik.

2013. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1.-nek: Nem oldódik meg, de ha még egy lapáttal rátesznek, attól viszont még rosszabb lesz!
2013. jún. 10. 15:57
 5/20 A kérdező kommentje:
2.-nak. Én komoly kapcsolatot akarok. Volt egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam, de ő heteró. Azóta eltelt pár év, és még mindig nincs 28 éves, de találtam róla neten egy képet, és már egyáltalán nem tetszik, annyit változott.
2013. jún. 10. 16:01
 6/20 A kérdező kommentje:
3.-nak: Nem is kell értened. Csak fogadd el, hogy van ilyen is és kész. (Ahogy rád sem lehetne fiút tukmálni, rám ugyanúgy nem lehet lányt, gondolj erre.)
2013. jún. 10. 16:03
 7/20 A kérdező kommentje:
És még valami neked 3-as. A lányokat érted, hogy nekik mért tetszenek (általában) a fiúk? Nem. És? Elfogadod, hogy ilyen is van, nem is akarod érteni. Na így kellene hozzánk is állnod.
2013. jún. 10. 16:06
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
elég rossz neked neked :// én ismerek egy pedofilt, és minden napja rémálom kb annyira magányos, egy 17 éves bnője volt 3 évig aki még mindig gyereknek nézett ki de kidobta
2013. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Nagy eséllyel mert a fiatalok nagy része csak "játszik" . Magyarországon inkább biszexuálisból van sok ( és annak is van egy része aki "divatból" teszi ) , melegek nincsenek annyira inkább külföldön . Én a meleg bárokat tanácsolnám ( de azért nézz utánuk neten )
2013. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ftf1983 ***** válasza:
95%

Én 30 éves vagyok és alapvetően én is a fiatal fiúkat kedvelem, de egy korombeli még simán meg tud fogni. Én azt tapasztalom, hogy most 30 évesen a fiatal fiúk sorra keresnek meg, mert sok fiatal az idősebb pasikra bukik és a 30 valahogy vonzza őket, szóval csak türelem :D

Amúgy meg anno gimiben én is odavoltam több srácért, akik nagyon helyes srácok voltak, de most meg tipikus heteró pasik lettek, meghíztak, igénytelenek lettek, nem adnak a külsejükre, stb., szóval bottal se piszkálnám meg őket...

2013. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!