Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, ha éreztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, ha éreztetni akarom, hogy éreztessem a lánnyal, hogy nekem csakis ő kell?

Figyelt kérdés

Gyerekek gyerekek, miért is nem jön nekem össze egy barátnő, így majdnem 24 éves létemre? :( Nem vagyok hülye... ezt azt hiszem kijelenthetem diplomás létemre. Nem vagyok teljesen reménytelenül ronda... és ezt nem csak én állítom, és nem is a szüleim...magas is vagyok ez mellé... nem vagyok túlságosan válogatós se, bár tény mi tény, a különbséget a "szintek közt" azért nem lehet nem észrevenni, a lényeg inkább abban van, hogy nem csak a supermodell alkat létezik számomra... Mindenkinek csak barátnak vagyok jó, mit rontok el? Nem éreztetem eléggé, hogy nekem ő kell, tehát nem nyomulok eléggé? Én egyedül erre gyanakszom. (mondjuk egy lány ismerősöm már mondta, hogy én túl jó vagyok... lehetnék kicsit "rosszabb" is )

Mivel sejtem , hogy ez lehet a baj, ezért mostanság, már nem várok annyit, hogy randira hívjak valakit, mint régen. De ez is kevés... itt jön az, hogy "nem érzik...". Szoval ez ellen mégis mit tegyek?


2013. jún. 15. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Huh ertelmeztem.a mondanivalodat nem ertem mi a bajuk veledbar ennyibol nem tudom eldonteni. Az teny h a lanyoknak.jobban bejonnek a "roszfiuk" :DD 17/L
2013. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "Gyerekek gyerekek" kezdet alapján modoros vagy. A természetesség sokkal vonzóbb.

"Nem vagyok hülye... " - Ezt csak mások mondhatják. Önmaga szerint senki sem hülye.

"...kijelenthetem diplomás létemre" - Nem. Diplomás létedre sem jelentheted ki. Semmi köze a diplomának az EQ-hoz. Ennyit ér e diplomád...

"Mivel sejtem, hogy ez lehet a baj..." - És mekkorát tévedsz! Soha semmiért nem dolgoztál meg, szülők támogattak. Nőt viszont nem tudnak neked szerezni. De igazából az a baj, hogy szerinted az az egyetlen és legnagyobb bajod, hogy tökéletes vagy. Öcsi, így sosem fogsz tudni változtatni a hibáidon!

2013. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!