Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, hogy éreztes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, hogy éreztessem velem amit legbelül érzek? (több lent)

Figyelt kérdés

Életemben most talált rám először a szerelem . Nagyon szeretem a barátnőmet még csak 2 hónaposak vagyunk de ugy érzek mintha évek óta együtt lennénk . Félek hogy nem érzi hogy mennyire odavagyok érte . Mit tegyek hogy ezt biztosan tudomására hozzám ? 17/F


Lányok főképp rátok számítok ti miből éreznétek ezt ?


2013. jan. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
vers?.. vagy én azt is díjaznám ha leülne velem a tag.. és őszintén elmondaná mit érez :)))
2013. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a verses ötlet nagyon jó , nekem eszembe nem jutott volna . Hétvégén leültünk erről beszélgetni és elmondtam a szemébe mindent amit érzek és eléggé elsírta magát hogy milyen jó neki meg hasonlók... De én szeretném mindennél jobban hogy tudja, de attól is félek hogy esetleg túl sok vagyok
2013. jan. 29. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már túl sok lenne. Ha egymás szemébe néztek akkor is látni fogja,hogy szereted,nem kell mindig elmondani.
2013. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen hamar megnyílni. A szemedből úgy is látja ha még mondogatod is be fog sokallni, meg megönmarcangolja majd magát, hogy ő miért nem érez ennyire mint amennyire te mondod. Pedig lehet, hogy ő is ugyanúgy érez csak te úgy adnád elő hogy te jobban és emiatt rossz iránybe terelődne a dolog.
2013. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!