Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nem lelkesednek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem lelkesednek a szexért, és csak úgy tekintenek rá, mint a párkapcsolatért fizetendő árra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 01:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%

Na meg a fenéket! :) Egészséges nő nem így áll hozzá.

Én imádok szeretkezni, feltéve ha szerelemmel fűtött párkapcsolatban élek azzal a fiúval/férfival, amivel szexelek.

2013. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
89%
Na szep, ilyet kerdezni. Dehogynem lelkesedunk a szexert, csak maskepp "mukodunk", mint a ferfiak ezert ugy tunhet minket annyira nem erdekel, de ettol ez meg nem igy van. A noknek meg legtobbszor ugy tunik a ferfiakat meg nem erdekli semmi mas, pedig ez sem igaz.
2013. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy...a nők is lelkesednek érte :)
2013. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
10%
Mégis mindig tagadjátok, mert az nem nőies! Tudom amúgy, hogy miért; mert féltek a megjegyzésektől. Holott ma már elég kevés férfi van, aki ezért megszólna titeket.
2013. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Tagadja a búbánatos rákfene!
2013. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
7%
Ha pénzt adsz nekik akkor nagyon lelkesek.
2013. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Ha annyira szeretik a nők a szexet, akkor mért nem látok olyan eseteket, hogy egy nő utcán, buszon, klubban, bárhol odamegy egy pasihoz és azt mondja, hogy "Helló, megadod a számod?, stb"

Mért mindegyik nő azt mondja csak akkor és azzal szexelek, akivel nagyon meghít párkapcsolatban élek és azonkívül senkivel?

Tudom tudom, hogy csak papírforma szerint mondják ezt sokan, és a valóéletben van néha másként is, de még így is ritka az az eset, hogy egy nőnek azért kell a férfi, hogy jól meghempergesse magát, mindenféle szerelem és érzelem nélkül.

2013. jún. 16. 01:26
 8/51 anonim ***** válasza:
87%

"Mégis mindig tagadjátok, mert az nem nőies!"


1. Tagadja a fene.

2. Szerintem meg igenis nőies. Inkább az milyen nő már, aki inkább a ridegséget, és a szexuális kultúrája elfojtását/tagadását választja?! Egy igazi hölgy odaadó az ágyban és szereti a szexet (főleg, ha a pasi is kihozza belőle a vadócot), különösen akkor, ha szeret valakit, és rendes kapcsolatot akar (mert ugye egy jó kapcsolatnak része a kielégítő mennyiségű és a minőségű szeretkezés).

2013. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
92%

A magam nevében tudok válaszolni.


"Ha annyira szeretik a nők a szexet, akkor mért nem látok olyan eseteket, hogy egy nő utcán, buszon, klubban, bárhol odamegy egy pasihoz és azt mondja, hogy "Helló, megadod a számod?, stb"


Mert még soha az életben nem éreztem szexuális vágyat idegen iránt.


"Mért mindegyik nő azt mondja csak akkor és azzal szexelek, akivel nagyon meghít párkapcsolatban élek és azonkívül senkivel? "


Mert a szerelem KÖVETKEZMÉNYE a szexuális vágy nálam.

2013. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
13%
ne akard megérteni a nőket, nem fog menni!
2013. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!