Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? :/

Figyelt kérdés

Pénteken jó sokáig itt volt a barátom, és hát egyszer volt szex, és 2x orál a részemről. Viszont észrevettem, hogy a második után már nem 'kíván'vagyis nem kereste a közelségem, ha próbáltam hozzábújni alig törődött, pedig máskor mindig húz magához, és szorosan átölel. Most inkább kerülte ezt. Ez mitől van? Nekem jól esne utána hozzábújni, és csak úgy ülni. Ez így van a fiúknál, vagy létezik, hogy 'túl sok' voltam már neki? Első barátom, nem tudom hogy működik ez.

17L


2013. jún. 16. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nemi vágy főhormonja, a tesztoszteron, amiből a férfiaknak tízszer-hússzor több jut, mint a nőknek. Ezért olyan erős és türelmetlen bennük a nemi ösztön. A férfiak a tesztoszterontól szőrösebbek, nagyobbak, erősebbek, agresszívabbak és fickósabbak a nőknél. Ám a férfiakban feltűnően kevesebb az oxitocin, mint a nőkben. Az oxitocin, az „összebújós hormon” nagy mennyiségben szabadul fel a férfiakban és a nőkben orgazmus közben. Amint azonban bekövetkezik az ejakuláció, a férfiból ki is ürül az oxitocin, ezért nem vonzza őt annyira a szex utáni összebújás, ami annyira fontos a nőknek.

2013. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknál az a baj, ha kielégül vagy 3 x akkor már nem nagyon vágyik a társaságra, hanem inkább menne haza lefeküdni, legközelebb próbáld meg, hogy ne csinálj neki semmit, meglátod, hogy fog nyomulni egész este, nem jó ha mindig mindent megadsz neki
2013. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Fúúhhaaa nehéz kérdés.. Lehet hogy sok volt neki. Lehet hogy egy kis nyugira vágyik. Nyugii ez egy idő után el múlik:) Az is lehet hogy valami szar dolog jutott eszébe.
2013. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most már értem...

Csak gondoltam örül majd a többszöri orálnak, ezért is csináltam 2x.

Csak rosszul esett, hogy utána inkább került, és csak ültem mellette mint egy haverja....

2013. jún. 16. 10:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyik után mondta is, hogy jó lenne aludni...aztán voltunk kint, és rá két órára volt a másik, ami után lett ilyen fura.
2013. jún. 16. 10:18
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

ma 10:09


Ne csináljon semmit és majd akkor foglalkozik a másikkal? Milyen h.lye ötleteket adsz te? Normális vagy?

Ha meg nem elégíti ki akkor lehet tiplizni. Tuti nem lennék olyan lánnyal.


Önző dög vagy. Csak ezért nem kielégíteni valakit?


Kérdező: Csináld csak (persze ez működjön oda-vissza) és van hogy tényleg pihire van szükségünk. Ilyenkor kell a nyugi. Add meg neki és kész. Ne b.szogasd ha pihenni a akar.

2013. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam.
2013. jún. 16. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!