Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni normális, átlagos fiúkkal? Akik udvariasak, de nem olyan papucs módon, hanem férfiasan? 21/L

Figyelt kérdés
vagy az ilyen fiúk már kihaltak? :D
2013. jún. 15. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kihaltak már a dinók előtt. Add fel a keresést.:D
2013. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sajnálattal értesítem hogy kihaltak :D
2013. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
milyen az h átlagos? mit takar nálad egy átlagos fiú? sőt kezdjük ott h te most pedofil vagy h fiúkat keresel mert én férfinak érzem magam a fú megnevezés a tinédzserekre meg az az alatti korosztályra értendő vagyis nálam....udvariasság meg mindenkiben van szerintem vagy egyáltalán ebben a tekintetben mire gondoltál fejtsd már ki mert nem tudom milyen az a férfiasan udvarias :D 22F
2013. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mind kihaltak mikor puncihatalom lett urrá a földön!
2013. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem, nem vagyok pedofil, bocsánat, hogy fiút mertem írni :D szerintem egy 22 éves férfit még igazán lehet fiúnak nevezni, bár lehet csak szerintem :D a férfiasan udvariast úgy értem, hogy ne legyen talpnyaló, ne lesse minden lépésemet, kívánságomat, ne nyalizzon, hanem viselkedjen velem egyenrangú félként, ne sajnáljon, ne féltsen minden miatt, viszont ne legyen egy bunkó ( ami a mai fiúk nagy része, legalábbis a környezetemben). Úgy értem, hogy legyen kedves, de határozott, ne kelljen irányítani mindenben.. tehát legyen férfias, ne nőies :D

ez így most sok elvárásnak tűnik, de szerintem nem olyan nagy dolog :D

2013. jún. 15. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Óha! És te ilyen sokat érsz?

Amúgy senkiről nem tudod leolvasni hogy milyen ember ő ahhoz meg kell ismerned. És ezt viszont minden pasinál meg kell tenned, ha ez nem jön össze a következőt is meg azután it is meg kell kicsit ismerni.

2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pont ezt csináltam.. megismertem őket
2013. jún. 15. 19:34
 8/13 A kérdező kommentje:
nem mondom, hogy sokat érek, de szerintem mindenkinek lehet véleménye, arról, hogy ki az aki normális.. én is ilyen elvek szerint élek, ezért ezek az elvárásaim, és kíváncsi vagyok, hogy vannak e hozzám hasonló fiúk
2013. jún. 15. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:
maradt még 1-2 egyed ebből az állományból
2013. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor továbbra is meg kell, volt olyan ismerősöm aki 17 éves korától egészen 26 éves koráig csak pár hetes meg pár hónapos kapcsolatokból élt mert nem talált olyan lányt akivel minden stimmelt volna.

És isten tudja hány lányon volt már túl 26 évesen mikor talált egy olyat aki mellett leragadt.

Egyszóval lehet h a 20. vagy 30. alkalomra találod majd meg.

2013. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!